Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Станіславенко підтримала зйомки фільму про волонтерів у Вінниці Роздрукувати

10 серпня у Вінниці стартували зйомки короткометражного фільму про героїзм місцевих волонтерів. Зйомки будуть відбуватись протягом чотирьох днів, а прем’єра фільму планується до Дня Захисника України – 14 жовтня.

Перший день роботи київських кінематографістів розпочався на Центральному ринку, у м’ясному павільйоні. За сценарієм, хлопчик, потрапивши під вплив сепаратистів, змушений їхати до Вінниці й вивішати тут триколор. Він голодний і без грошей, тому краде ковбасу в продавчині з м’ясного павільйону. За час перебування у нашому місті він знайомиться з вінницькою волонтеркою Луїзою Міловановою, яка такого ж віку, як і донецький хлопчик.  Це знайомство змінює  хід подій.

Вінничанка Луїза Мілованова – 12-річна художниця, поетеса, модель і волонтерка. Стала відома у Вінниці та далеко за її межами, завдяки збору коштів та срібла на виготовлення орденів «Народний Герой України». Свою волонтерську діяльність школярка розпочала на вуличних фестивалях, розмальовуючи обличчя дітей.

Ще один головний герой фільму – вінничанин Юрій Тира. У фільмі, як і в реальності, Юрій виступає постачальником «трофеїв» з фронту для Луїзи. Гільзи, патрони та уламки від бойових снарядів юна волонтерка розмальовує, а потім продає їх, як сувеніри. Всі зібрані кошти йдуть на виготовлення нагород для українських захисників.

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко підтримала проект кінематографів, взявши на себе організаційні питання, бо вважає, що Україна має познайомитись з героїзмом звичайних людей.

- Я дуже поважаю працю волонтерів, вона виснажлива, безкорислива, невдячна, але дуже потрібна, — зауважує Людмила Анатоліївна. – І я рада, що є люди, які хочуть прославити цю важку волонтерську працю за допомогою фільму. Я не здивована, що знімати волонтерів приїхали якраз до нас, бо де, як не у Вінниці? Наше місто багате на людей з добрими серцями. Тут можна знімати цілий серіал про волонтерів, а не короткометражку!

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 14:59 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація