Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Станіславенко підтримала зйомки фільму про волонтерів у Вінниці Роздрукувати

10 серпня у Вінниці стартували зйомки короткометражного фільму про героїзм місцевих волонтерів. Зйомки будуть відбуватись протягом чотирьох днів, а прем’єра фільму планується до Дня Захисника України – 14 жовтня.

Перший день роботи київських кінематографістів розпочався на Центральному ринку, у м’ясному павільйоні. За сценарієм, хлопчик, потрапивши під вплив сепаратистів, змушений їхати до Вінниці й вивішати тут триколор. Він голодний і без грошей, тому краде ковбасу в продавчині з м’ясного павільйону. За час перебування у нашому місті він знайомиться з вінницькою волонтеркою Луїзою Міловановою, яка такого ж віку, як і донецький хлопчик.  Це знайомство змінює  хід подій.

Вінничанка Луїза Мілованова – 12-річна художниця, поетеса, модель і волонтерка. Стала відома у Вінниці та далеко за її межами, завдяки збору коштів та срібла на виготовлення орденів «Народний Герой України». Свою волонтерську діяльність школярка розпочала на вуличних фестивалях, розмальовуючи обличчя дітей.

Ще один головний герой фільму – вінничанин Юрій Тира. У фільмі, як і в реальності, Юрій виступає постачальником «трофеїв» з фронту для Луїзи. Гільзи, патрони та уламки від бойових снарядів юна волонтерка розмальовує, а потім продає їх, як сувеніри. Всі зібрані кошти йдуть на виготовлення нагород для українських захисників.

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко підтримала проект кінематографів, взявши на себе організаційні питання, бо вважає, що Україна має познайомитись з героїзмом звичайних людей.

- Я дуже поважаю працю волонтерів, вона виснажлива, безкорислива, невдячна, але дуже потрібна, — зауважує Людмила Анатоліївна. – І я рада, що є люди, які хочуть прославити цю важку волонтерську працю за допомогою фільму. Я не здивована, що знімати волонтерів приїхали якраз до нас, бо де, як не у Вінниці? Наше місто багате на людей з добрими серцями. Тут можна знімати цілий серіал про волонтерів, а не короткометражку!

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 14:59 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація