Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Станіславенко продовжує допомагати мешканцям Жмеринщини Роздрукувати

Впродовж останніх декількох днів депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко вже тричі відвідала Жмеринський район та передала місцевим мешканцям благодійну допомогу.

Під час першої зустрічі Людмила Станіславенко доставила найнеобхідніші засоби захисту у Жмеринський районний медичний центр та амбулаторії сімейної медицини первинної медико-санітарної допомоги сіл Станіславчик, Чернятин,  Северинівка. Медикам було передано 15 захисних костюмів, 9 літрів дезінфекційного розчину, 45 респіраторів БУК -3 FFPЗ з клапаном, 600 захисних медичних масок, 9 щитків для обличчя, яких найбільше потребували лікарі, та 60 пар бахіл.

В ході поїздки до сіл Станіславчик, Чернятин  та Северинівка депутатка також поспілкувалася із медиками, медсестрами й лікарями, дізналася про проблемні питання місцевих медичних закладів та наразі розпочала працювати над їх розв’язанням.

Вже через декілька днів Людмила Станіславенко здійснила наступний візит до Жмеринщини.

Разом із місцевими волонтерами Северинівки і Станіславчика депутатка підготувала більше двох тисяч продуктових наборів та передала їх у села тим, кому вкрай необхідна підтримка – людям поважного віку 70+.  До складу кожного набору увійшли борошно, цукор, макарони та горох.

Під час третьої поїздки до Жмеринського району Людмила Станіславенко відвідала селище Слобода-Чернятинська та ближче познайомилася із місцевими жителями, зокрема – з унікальною общиною старовірів, які впродовж століть бережуть свої традиції й обрядовість. Мешканцям Слободи-Чернятинської депутатка теж передала продуктові набори.

– Людське життя і турбота один про одного є важливими цінностями завжди, а особливо під час пандемії коронавірусу. Бережіть себе та своїх рідних, – резюмувала Людмила Станіславенко.

 

Повернутись Створено: 26 червня 2020 року, 09:52 Переглядів: 315

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація