Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Станіславенко провела засідання постійної комісії з питань освіти, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

24 грудня відбулося чергове засідання постійної комісії з питань освіти, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини. В його роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна.

На порядок денний засідання було внесено 8 питань. Зокрема, розглянуто питання про встановлення іменних стипендій студентам вищих навчальних закладів області І-IV рівня акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Погоджений регламент обласної Ради 7 скликання, внесені питання до плану роботи постійної комісії та визначено, що засідання відбуватимуться кожного третього четверга місяця о 14.00 год.

Також членами постійної комісії погоджено призначення Костянтина Войцехівського на посаду директора Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу та проект рішення «Про обласну цільову соціальну програму «Молодь Вінниччини» на 2016 – 2018 роки».

         

 

Повернутись Створено: 24 грудня 2015 року, 16:47 Переглядів: 1493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація