Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Станіславенко розповіла народним депутатам про туристичні перспективи Вінниччини Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної ради, член фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голова постійної комісії з питань освіти, культури, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко виступила у Верховній Раді з тезами щодо туристичних перспектив Вінницької області.

Питання розвитку туристичної індустрії як інструменту економічного розвитку та інвестиційної привабливості України обговорювалися під час парламентських слухань у Верховній Раді України.

- На слуханнях йшлося про те, якою через 10 років буде Україна в розрізі туристично привабливої країни. І вже відповідно цього ставити цілі і завдання щодо прийняття і виконання програм розвитку туризму, - розповіла Людмила Станіславенко.

Доповіла про туристичну привабливість Вінниччини та про перспективи розвитку туризму в області.

- Нині для забезпечення сталого розвитку туризму на Вінниччині необхідне формування та утвердження привабливого туристичного іміджу Вінниччини на національному та міжнародному ринку; розвиток та вдосконалення туристичної інфраструктури, індустрії гостинності області; ефективний менеджмент туристичної галузі, розвиток в’їзного та виїзного туризму; стимулювання розвитку курортно-рекреаційних територій – повідомила Людмила Станіславенко.

Джерело: прес-служба Вінницької  організації

партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка»

 

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 16:16 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація