23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Станіславенко розповіла народним депутатам про туристичні перспективи Вінниччини Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної ради, член фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голова постійної комісії з питань освіти, культури, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко виступила у Верховній Раді з тезами щодо туристичних перспектив Вінницької області.

Питання розвитку туристичної індустрії як інструменту економічного розвитку та інвестиційної привабливості України обговорювалися під час парламентських слухань у Верховній Раді України.

- На слуханнях йшлося про те, якою через 10 років буде Україна в розрізі туристично привабливої країни. І вже відповідно цього ставити цілі і завдання щодо прийняття і виконання програм розвитку туризму, - розповіла Людмила Станіславенко.

Доповіла про туристичну привабливість Вінниччини та про перспективи розвитку туризму в області.

- Нині для забезпечення сталого розвитку туризму на Вінниччині необхідне формування та утвердження привабливого туристичного іміджу Вінниччини на національному та міжнародному ринку; розвиток та вдосконалення туристичної інфраструктури, індустрії гостинності області; ефективний менеджмент туристичної галузі, розвиток в’їзного та виїзного туризму; стимулювання розвитку курортно-рекреаційних територій – повідомила Людмила Станіславенко.

Джерело: прес-служба Вінницької  організації

партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка»

 

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 16:16 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація