Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Станіславенко у ефірі програми «Політрада» поділилась спогадами про Революцію Гідності Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини та громадська діячка Людмила Станіславенко в ефірі телепередачі «Політрада» поділилась спогадами про Революцію Гідності. Під час подій на Майдані вона брала активну участь у мирних протестних акціях, щодня приїжджала на площу Театральну та разом з вінничанами підтримувала активістів. Громадська діячка з родиною та друзями неодноразово відвідувала столицю та долучалась до мітингарів у Києві.  Зазначила, що добре пам’ятає, як розпочиналась Революція Гідності та наголосила, що якби тоді влада дослухалась до народу, кривавих подій, про які сьогодні українці згадують зі сльозами на очах, можна було б уникнути.

- Я чітко пам’ятаю початок Революції Гідності, - сказала Людмила Станіславенко. – У цей час ми з родиною були в Києві. На Майдані я побачила сотні людей, які вийшли боротися за своє майбутнє. Вони вийшли, аби показати тодішній владі, виключно мирним шляхом, що українці підтримують Європейський напрямок розвитку держави. У Вінниці все розпочалось з намету, який активісти встановили у центрі міста.

Громадська діячка зазначила, що у січні та лютому 2014-го людей на Майдані втримала віра у те, що вони роблять усе вірно.

- На Вінницькому майдані були бабусі та дідусі, які приходили не дивлячись ні на що, - поділилась спогадами Людмила Станіславенко. – Вони йшли з надією на краще. Це дійсно тримало, адже були моменти, коли людей було дуже мало. І ось коли на вулиці міста вийшли студенти, розуміючи, що вони ризикують своїм майбутнім, ми зрозуміли, що робимо все вірно. Найбільше кожного з нас тримала надія,  адже на Майдані була інформація, а перебувати вдома часом було просто нестерпно.

Людмила Станіславенко зауважила, що після Революції Гідності в країні є ряд покращень та зазначила, що лише спільними зусиллями влади та народу можна змінити ситуацію в країні.

- Сьогодні в нас парадоксальна ситуація, український народ на 80% покладає відповідальність на владу, яку вони обрали і при цьому 90% громадян їй не довіряють, - зазначила депутатка. – Поки не буде досягнуто консенсусу, в Україні нічого не зміниться. Проте ми маємо певні здобутки. Нині можемо говорити про те, що в країні є армія, розпочався процес децентралізації. Нині маємо програму патріотичного виховання, а молодь вважає модним спілкуватися українською.

Повернутись Створено: 24 листопада 2016 року, 16:25 Переглядів: 706

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація