Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Людмила Станіславенко: «Важливо підтримати людей, які прагнуть реалізувати народовладдя» Роздрукувати

Не тільки бути діяльним народним обранцем і виконувати делеговані громадою функції, а й залишатися берегинею, поєднувати депутатство з активним суспільним життям  - жінці таке під силу. Більше того, бути волонтером, підтримувати найвразливіших і дбати, аби набули розвитку цікаві громадські ініціативи. За цим описом легко впізнати голову постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмилу Станіславенко.

         Вона - завжди у вирі подій: чи то резонансні питання в облраді вирішуються, чи то цікавий захід активні вінничани проводять. Бути у владі для неї означає постійно стежити за тим, чим живуть земляки, підтримуючи їхні добрі починання. Таким є її депутатське кредо і саме про те, як реалізується воно на практиці, інформує у серпні  проект «Громада для міста. Депутат -  для громади».

Про свою діяльність Людмила Станіславенко чи не щодня повідомляє своїм виборцям і підопічним у «Фейсбуку». Короткі рядки, а за ними – щоденні праця, турбота, аби когось уберегти, підтримати, запобігти лихові та й просто поділитися часточкою душевного тепла:

«9 серпня. У понеділок спільно з БФ «Аланта» привезли вихованців Стрижавського інтернату на фонтан «Рошен». Ми підготували для них смаколики та багато позитиву. 50 вихованців інтернату насолодитись морозивом, лимонадом та незабутнім шоу. Було надзвичайно приємно бачити усміхнені обличчя молоді та дітей. Рада, що мала можливість долучитись до організації свята».

«8 серпня. Кожен з нас у неоплатному боргу перед військовими, які боронять наш спокій. Ми не маємо права стояти осторонь, саме тому сьогодні передала питну воду для військовослужбовців, які проходять навчання під Вінницею».

«1 серпня. Сьогодні у Вінниці пройшов Всеукраїнський флешмоб. Разом з активістами «Гармонії» та студентами у центрі міста заспівали гімн України»…

Вона поруч з небайдужими людьми, коли проводять акцію, щоб зібрати кошти для маленького вінничанина Дениса Проценка, який мужньо бореться з онкохворобою. Разом із волонтерами плете маскувальні сітки для передової і опікується родинами вимушених переселенців. Дбає, аби дітки із сиротинців побачили чудову вітчизняну стрічку «Іван Сила». Аби така робота була системною, заснувала благодійну організацію «Благодійний фонд Людмили Станіславенко».

Вона – активний учасник розробки обласної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, презентацій іноземним партнерам Вінниччини потенціалу регіону, переймається збереженням і розвитком творчих колективів тощо. 

Особливе місце в діяльності Людмили Анатоліївни займає співпраця з «третім сектором», спрямована на підтримку і розвиток громадянського суспільства, насамперед, з фундаціями, які відстоюють права людей з особливими потребами. Причому, йдеться не лише про підтримку окремих важливих проектів, на кшталт інклюзивного наметового табору «Connection», або тренінгів з арт-терапії для демобілізованих бійців АТО. Депутат долучається і до системних заходів, покликаних на законодавчому рівні покращити соціальний захист людей з інвалідністю чи забезпечити реальну доступність для них установ та різних закладів, або ж коли йдеться про впровадження механізмів роботи із жінками, потерпілими від домашнього насильства.

- Це надзвичайно важливо – підтримати людей, коли вони прагнуть реалізуватися через народовладдя, готові самостійно братись за вирішення проблем, які ускладнюють життя українців, - переконана Людмила Станіславенко. - Чи це невелика групка активних людей, чи іменита громадська організація, ініціатива «знизу» повинна розвиватися, їх має бути якомога більше. Бо саме в такий спосіб формується зріле громадянське суспільство, спроможне кардинально змінити на краще нашу країну

Довідково. Проект «Громада для міста», що реалізується ГО «Спіноза»,  розповідає вінничанам про кращі практики співпраці місцевих рад області з меценатами, бізнесовцями і депутатами усіх рівнів. Героєм виставки «Громада для міста. Депутат -  для громади» у вікнах адмінбудинку по вул. Соборній, 72, вже були троє депутатів Вінницької обласної Ради. Чергова виставка експонуватиметься упродовж місяця – до 22 вересня 2016 року.

Повернутись Створено: 25 серпня 2016 року, 13:05

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація