28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Людмила Станіславенко: «Важливо підтримати людей, які прагнуть реалізувати народовладдя» Роздрукувати

Не тільки бути діяльним народним обранцем і виконувати делеговані громадою функції, а й залишатися берегинею, поєднувати депутатство з активним суспільним життям  - жінці таке під силу. Більше того, бути волонтером, підтримувати найвразливіших і дбати, аби набули розвитку цікаві громадські ініціативи. За цим описом легко впізнати голову постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмилу Станіславенко.

         Вона - завжди у вирі подій: чи то резонансні питання в облраді вирішуються, чи то цікавий захід активні вінничани проводять. Бути у владі для неї означає постійно стежити за тим, чим живуть земляки, підтримуючи їхні добрі починання. Таким є її депутатське кредо і саме про те, як реалізується воно на практиці, інформує у серпні  проект «Громада для міста. Депутат -  для громади».

Про свою діяльність Людмила Станіславенко чи не щодня повідомляє своїм виборцям і підопічним у «Фейсбуку». Короткі рядки, а за ними – щоденні праця, турбота, аби когось уберегти, підтримати, запобігти лихові та й просто поділитися часточкою душевного тепла:

«9 серпня. У понеділок спільно з БФ «Аланта» привезли вихованців Стрижавського інтернату на фонтан «Рошен». Ми підготували для них смаколики та багато позитиву. 50 вихованців інтернату насолодитись морозивом, лимонадом та незабутнім шоу. Було надзвичайно приємно бачити усміхнені обличчя молоді та дітей. Рада, що мала можливість долучитись до організації свята».

«8 серпня. Кожен з нас у неоплатному боргу перед військовими, які боронять наш спокій. Ми не маємо права стояти осторонь, саме тому сьогодні передала питну воду для військовослужбовців, які проходять навчання під Вінницею».

«1 серпня. Сьогодні у Вінниці пройшов Всеукраїнський флешмоб. Разом з активістами «Гармонії» та студентами у центрі міста заспівали гімн України»…

Вона поруч з небайдужими людьми, коли проводять акцію, щоб зібрати кошти для маленького вінничанина Дениса Проценка, який мужньо бореться з онкохворобою. Разом із волонтерами плете маскувальні сітки для передової і опікується родинами вимушених переселенців. Дбає, аби дітки із сиротинців побачили чудову вітчизняну стрічку «Іван Сила». Аби така робота була системною, заснувала благодійну організацію «Благодійний фонд Людмили Станіславенко».

Вона – активний учасник розробки обласної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, презентацій іноземним партнерам Вінниччини потенціалу регіону, переймається збереженням і розвитком творчих колективів тощо. 

Особливе місце в діяльності Людмили Анатоліївни займає співпраця з «третім сектором», спрямована на підтримку і розвиток громадянського суспільства, насамперед, з фундаціями, які відстоюють права людей з особливими потребами. Причому, йдеться не лише про підтримку окремих важливих проектів, на кшталт інклюзивного наметового табору «Connection», або тренінгів з арт-терапії для демобілізованих бійців АТО. Депутат долучається і до системних заходів, покликаних на законодавчому рівні покращити соціальний захист людей з інвалідністю чи забезпечити реальну доступність для них установ та різних закладів, або ж коли йдеться про впровадження механізмів роботи із жінками, потерпілими від домашнього насильства.

- Це надзвичайно важливо – підтримати людей, коли вони прагнуть реалізуватися через народовладдя, готові самостійно братись за вирішення проблем, які ускладнюють життя українців, - переконана Людмила Станіславенко. - Чи це невелика групка активних людей, чи іменита громадська організація, ініціатива «знизу» повинна розвиватися, їх має бути якомога більше. Бо саме в такий спосіб формується зріле громадянське суспільство, спроможне кардинально змінити на краще нашу країну

Довідково. Проект «Громада для міста», що реалізується ГО «Спіноза»,  розповідає вінничанам про кращі практики співпраці місцевих рад області з меценатами, бізнесовцями і депутатами усіх рівнів. Героєм виставки «Громада для міста. Депутат -  для громади» у вікнах адмінбудинку по вул. Соборній, 72, вже були троє депутатів Вінницької обласної Ради. Чергова виставка експонуватиметься упродовж місяця – до 22 вересня 2016 року.

Повернутись Створено: 25 серпня 2016 року, 13:05 Переглядів: 1570

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація