Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Людмила Станіславенко виступила ініціатором соціального проекту «Жінка Вінниччини 2018» Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко та громадський діяч Ірина Борзова вдруге ініціювали проведення соціального проекту «Жінка Вінниччини 2018», під час якого збиратимуть кошти на лікування важко хворої дівчинки Ірини Химич.

За словами Людмили Станіславенко, в рамках проекту вінничани оберуть найкращих жінок регіону, які досягли результатів у професійній чи соціальній діяльності та зробили вагомий внесок у розвиток Вінниччини.

Під час втілення проекту в лютому буде визначено 5 жінок у кожній номінації, які візьмуть участь у фіналі, що проходитиме з 5 по 20 березня. У рамках проекту кожна з учасниць має організувати челендж добра задля збору коштів для поїздки родини Химич у Бостон на експериментальне лікування.

Для участі у проекті вінничани зможуть до 1 березня надіслати кандидатури найкращих жінок у номінаціях: культура, шоу-бізнес, медіа, спорт, б’юті, медицина, наука і освіта, туризм, бізнес, ресторація, мода, державна служба, безпека життя, багатодітна мама, надія Вінниччини, милосердя Вінниччини, жінка Вінниччини.

Історія родини Химич, яка мужньо бореться за життя своєї доньки Ірини.

При народженні дитини матері сказали, що Іра помре за декілька місяців, згодом медики поставили діагноз –  прогерія Хатчинсона Гілфорда. Прогерія – це рідкісне генетичне захворювання, одним з його симптомів медики називають зміни шкірного покриву та внутрішніх органів, що обумовлено передчасним старінням організму. У світі близько 100 випадків захворювання цією хворобою, а на Вінниччині – це єдиний випадок і, скоріш за все, це єдиний випадок в Україні.

Іринка кожного дня бореться за життя. З раннього дитинства вона страждає від проблем, які виникають у людей літнього віку: облисіння, артрит, серцеві захворювання, інсульт. Для нормальної життєдіяльності, окрім постійного лікування та реабілітації, юній вінничанці постійно потрібні вітаміни. Сьогодні Іринкою зацікавились у Бостоні і медики дистанційно спостерігають за дівчинкою. Іринка знялась у передачі на канаті СТБ і представники каналу допомагають у періодичній діагностиці.

Повернутись Створено: 12 лютого 2018 року, 11:34 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація