Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Станіславенко виступила ініціатором соціального проекту «Жінка Вінниччини 2018» Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко та громадський діяч Ірина Борзова вдруге ініціювали проведення соціального проекту «Жінка Вінниччини 2018», під час якого збиратимуть кошти на лікування важко хворої дівчинки Ірини Химич.

За словами Людмили Станіславенко, в рамках проекту вінничани оберуть найкращих жінок регіону, які досягли результатів у професійній чи соціальній діяльності та зробили вагомий внесок у розвиток Вінниччини.

Під час втілення проекту в лютому буде визначено 5 жінок у кожній номінації, які візьмуть участь у фіналі, що проходитиме з 5 по 20 березня. У рамках проекту кожна з учасниць має організувати челендж добра задля збору коштів для поїздки родини Химич у Бостон на експериментальне лікування.

Для участі у проекті вінничани зможуть до 1 березня надіслати кандидатури найкращих жінок у номінаціях: культура, шоу-бізнес, медіа, спорт, б’юті, медицина, наука і освіта, туризм, бізнес, ресторація, мода, державна служба, безпека життя, багатодітна мама, надія Вінниччини, милосердя Вінниччини, жінка Вінниччини.

Історія родини Химич, яка мужньо бореться за життя своєї доньки Ірини.

При народженні дитини матері сказали, що Іра помре за декілька місяців, згодом медики поставили діагноз –  прогерія Хатчинсона Гілфорда. Прогерія – це рідкісне генетичне захворювання, одним з його симптомів медики називають зміни шкірного покриву та внутрішніх органів, що обумовлено передчасним старінням організму. У світі близько 100 випадків захворювання цією хворобою, а на Вінниччині – це єдиний випадок і, скоріш за все, це єдиний випадок в Україні.

Іринка кожного дня бореться за життя. З раннього дитинства вона страждає від проблем, які виникають у людей літнього віку: облисіння, артрит, серцеві захворювання, інсульт. Для нормальної життєдіяльності, окрім постійного лікування та реабілітації, юній вінничанці постійно потрібні вітаміни. Сьогодні Іринкою зацікавились у Бостоні і медики дистанційно спостерігають за дівчинкою. Іринка знялась у передачі на канаті СТБ і представники каналу допомагають у періодичній діагностиці.

Повернутись Створено: 12 лютого 2018 року, 11:34 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація