21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Людмила Станіславенко виступила на Всеукраїнському форумі Роздрукувати

Успішні українки шукали відповідь на питання «Чого хоче жінка» на Всеукраїнському форумі, організованому «Клубом успішних жінок України». В ході роботи учасниці мали можливість послухати майже 40 виступаючих з України та інших країн світу.

Одним із спікерів стала депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко.

Вона розповіла учасницям форуму не лише про активну депутатську діяльність, а й поділилася секретом успіху.

– Сьогодні я можу відверто сказати, що я не просто кохана дружина та матір двох прекрасних дітей, а й успішна у своїх починаннях, – прокоментувала Людмила Станіславенко. – Мій благодійний фонд об’єднує містян навколо добрих справ. Щороку ми проводимо десятки акцій, під час яких збираємо кошти на лікування важкохворих дітей. Я довго йшла до того, аби досягнути подібних висот. На форумі поділилась з дівчатами секретами успіху, розповіла про родину та перешкоди, які виникали на моєму шляху.

Підсумовуючи свій виступ, депутат зауважила, що лише, займаючись улюбленою справою, можна досягнути значних висот.

– Всеукраїнський форум об’єднав успішних жінок, які говорили, здавалось би, прості істини, проте іноді ми про них забуваємо, – сказала вона. – Я вдячна за можливість не просто долучатися до подібних заходів, а й за можливість ділитися власним досвідом з іншими.

На завершення Всеукраїнського форуму «Чого хоче жінка» учасниці «Клубу успішних жінок України» відвідали Міжнародний бізнес-форум «BIG BRANDS 2018», організований Вищою Радою Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу. На сцену вийшли спікери з України, Литви, Китаю, Польщі, США, Великобританії та інших країн.

В рамках заходу обговорювались програми розвитку бізнесу, інновації та нетворкінг, ринок будівництва та юриспруденції, технології в бізнесі.

Завершився дводенний захід церемонією нагородження GALA AWARD CEREMONY BIGBANDS 2018, під час якого відзначено найкращі компанії.

Повернутись Створено: 3 грудня 2018 року, 17:02 Переглядів: 422

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація