Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Станіславенко виступила на Всеукраїнському форумі Роздрукувати

Успішні українки шукали відповідь на питання «Чого хоче жінка» на Всеукраїнському форумі, організованому «Клубом успішних жінок України». В ході роботи учасниці мали можливість послухати майже 40 виступаючих з України та інших країн світу.

Одним із спікерів стала депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко.

Вона розповіла учасницям форуму не лише про активну депутатську діяльність, а й поділилася секретом успіху.

– Сьогодні я можу відверто сказати, що я не просто кохана дружина та матір двох прекрасних дітей, а й успішна у своїх починаннях, – прокоментувала Людмила Станіславенко. – Мій благодійний фонд об’єднує містян навколо добрих справ. Щороку ми проводимо десятки акцій, під час яких збираємо кошти на лікування важкохворих дітей. Я довго йшла до того, аби досягнути подібних висот. На форумі поділилась з дівчатами секретами успіху, розповіла про родину та перешкоди, які виникали на моєму шляху.

Підсумовуючи свій виступ, депутат зауважила, що лише, займаючись улюбленою справою, можна досягнути значних висот.

– Всеукраїнський форум об’єднав успішних жінок, які говорили, здавалось би, прості істини, проте іноді ми про них забуваємо, – сказала вона. – Я вдячна за можливість не просто долучатися до подібних заходів, а й за можливість ділитися власним досвідом з іншими.

На завершення Всеукраїнського форуму «Чого хоче жінка» учасниці «Клубу успішних жінок України» відвідали Міжнародний бізнес-форум «BIG BRANDS 2018», організований Вищою Радою Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу. На сцену вийшли спікери з України, Литви, Китаю, Польщі, США, Великобританії та інших країн.

В рамках заходу обговорювались програми розвитку бізнесу, інновації та нетворкінг, ринок будівництва та юриспруденції, технології в бізнесі.

Завершився дводенний захід церемонією нагородження GALA AWARD CEREMONY BIGBANDS 2018, під час якого відзначено найкращі компанії.

Повернутись Створено: 3 грудня 2018 року, 17:02 Переглядів: 350

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація