Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Станіславенко виступила на Всеукраїнському форумі Роздрукувати

Успішні українки шукали відповідь на питання «Чого хоче жінка» на Всеукраїнському форумі, організованому «Клубом успішних жінок України». В ході роботи учасниці мали можливість послухати майже 40 виступаючих з України та інших країн світу.

Одним із спікерів стала депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко.

Вона розповіла учасницям форуму не лише про активну депутатську діяльність, а й поділилася секретом успіху.

– Сьогодні я можу відверто сказати, що я не просто кохана дружина та матір двох прекрасних дітей, а й успішна у своїх починаннях, – прокоментувала Людмила Станіславенко. – Мій благодійний фонд об’єднує містян навколо добрих справ. Щороку ми проводимо десятки акцій, під час яких збираємо кошти на лікування важкохворих дітей. Я довго йшла до того, аби досягнути подібних висот. На форумі поділилась з дівчатами секретами успіху, розповіла про родину та перешкоди, які виникали на моєму шляху.

Підсумовуючи свій виступ, депутат зауважила, що лише, займаючись улюбленою справою, можна досягнути значних висот.

– Всеукраїнський форум об’єднав успішних жінок, які говорили, здавалось би, прості істини, проте іноді ми про них забуваємо, – сказала вона. – Я вдячна за можливість не просто долучатися до подібних заходів, а й за можливість ділитися власним досвідом з іншими.

На завершення Всеукраїнського форуму «Чого хоче жінка» учасниці «Клубу успішних жінок України» відвідали Міжнародний бізнес-форум «BIG BRANDS 2018», організований Вищою Радою Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу. На сцену вийшли спікери з України, Литви, Китаю, Польщі, США, Великобританії та інших країн.

В рамках заходу обговорювались програми розвитку бізнесу, інновації та нетворкінг, ринок будівництва та юриспруденції, технології в бізнесі.

Завершився дводенний захід церемонією нагородження GALA AWARD CEREMONY BIGBANDS 2018, під час якого відзначено найкращі компанії.

Повернутись Створено: 3 грудня 2018 року, 17:02 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація