Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Станіславенко започаткувала «челендж добрих справ» Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко започаткувала «челендж добрих справ», аби зробити Вінницю найкращим європейським та квітучим містом.

На вулиці Стельмаха в обласному центрі біля будинку, де провела своє дитинство Людмила Анатоліївна, вона разом з вінничанами висадила алею троянд різних сортів та туї.

– З жителями будинку, що на вулиці Стельмаха, 19, висадила алею троянд та туй. Саме в цьому будинку пройшло моє дитинство, тут зустріла вірних друзів, з якими ми і сьогодні працюємо над покращенням життя у нашому місті та області. Пам'ятаю як вперше піднялась з батьком і братом на сьомий поверх, де була наша квартира і ті перші відчуття висоти польоту, саме тут я близько познайомилась з життям і побутом людей з інвалідністю – їх було багато в нашому будинку і будинках навкруги, саме звідси я увійшла у своє доросле життя, створивши міцну родину, за зразком тієї, в якій росли ми з братом і які я бачила по сусідству. І аби наша Вінниця була ще комфортнішою і привабливішою вирішила започаткувати челендж добрих справ у місці,  де ми зростали, – розповіла Людмила Станіславенко.

Суть «челенджу добрих справ» полягає в тому, щоб зробити добру справу в будинку, або біля нього та передати цю естафету друзям і знайомим, депутатам, відомим вінничанам, громадським діячам, волонтерам і просто небайдужим містян.

– Буду безмежно щаслива, якщо мій челендж добрих справ підтримають не лише вінничани, а й мешканці інших українських міст. Було б круто, якби цей своєрідний флешмоб став всеукраїнським, – додала Людмила Анатоліївна.

Всі, хто приїздить до Вінниці на екскурсію, знають, що тут можна помилуватися десятками неймовірних місць, історичними та архітектурними пам’ятками, фонтанами. А завдяки ось такому «челенджу добрих справ» через кілька років європейська столиця України перетвориться на квітуче та яскраве місто.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2018 року, 11:18 Переглядів: 417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація