Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Людмила Станіславенко започаткувала «челендж добрих справ» Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко започаткувала «челендж добрих справ», аби зробити Вінницю найкращим європейським та квітучим містом.

На вулиці Стельмаха в обласному центрі біля будинку, де провела своє дитинство Людмила Анатоліївна, вона разом з вінничанами висадила алею троянд різних сортів та туї.

– З жителями будинку, що на вулиці Стельмаха, 19, висадила алею троянд та туй. Саме в цьому будинку пройшло моє дитинство, тут зустріла вірних друзів, з якими ми і сьогодні працюємо над покращенням життя у нашому місті та області. Пам'ятаю як вперше піднялась з батьком і братом на сьомий поверх, де була наша квартира і ті перші відчуття висоти польоту, саме тут я близько познайомилась з життям і побутом людей з інвалідністю – їх було багато в нашому будинку і будинках навкруги, саме звідси я увійшла у своє доросле життя, створивши міцну родину, за зразком тієї, в якій росли ми з братом і які я бачила по сусідству. І аби наша Вінниця була ще комфортнішою і привабливішою вирішила започаткувати челендж добрих справ у місці,  де ми зростали, – розповіла Людмила Станіславенко.

Суть «челенджу добрих справ» полягає в тому, щоб зробити добру справу в будинку, або біля нього та передати цю естафету друзям і знайомим, депутатам, відомим вінничанам, громадським діячам, волонтерам і просто небайдужим містян.

– Буду безмежно щаслива, якщо мій челендж добрих справ підтримають не лише вінничани, а й мешканці інших українських міст. Було б круто, якби цей своєрідний флешмоб став всеукраїнським, – додала Людмила Анатоліївна.

Всі, хто приїздить до Вінниці на екскурсію, знають, що тут можна помилуватися десятками неймовірних місць, історичними та архітектурними пам’ятками, фонтанами. А завдяки ось такому «челенджу добрих справ» через кілька років європейська столиця України перетвориться на квітуче та яскраве місто.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2018 року, 11:18 Переглядів: 479

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація