Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмилу Станіславенко відзначили орденом «За громадянську доблесть» Роздрукувати

За визнання заслуг перед Україною депутата обласної Ради, голову благодійного фонду Людмилу Станіславенко відзначили орденом «За громадянську доблесть». Це рішення було прийнято Президією Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття».

28 лютого в Маріїнському палаці депутату вручили орден та державний прапор з пам‘ятним написом.

Життєвим гаслом Людмили Станіславенко є вислів: «Жодного дня без добрих справ». Громадський діяч та голова благодійного фонду, яка займається проблемами людей з інвалідністю, дітьми позбавленими батьківського піклування та іншими соціально-незахищеними верствами населення. З початку проведення антитерористичної операції на Сході країни активно опікується бійцями АТО та переселенцями. Проведення благодійних акцій, громадських слухань та робота в окрузі – саме так проходить робочий день благодійниці та депутата обласної Ради. Розвиток культури області та долучення громадськості до вирішення проблемних питань, дотримання гендерної політики в області було ініційовано Людмилою Анатоліївною.

Людмила Станіславенко зазначає, що отримана відзнака надихає на подальші звершення.

- Для мене благодійність – це спосіб життя, - сказала Людмила Станіславенко. – Впродовж тривалого часу опікуюсь потребами людей з інвалідністю, наразі ми працюємо над встановленням пандусу в приміщенні облради. Також активно опікуюсь вихованцями дитячих будинків у місті та області. Після початку війни на Сході розпочала допомагати бійцям АТО, членам їхніх родин та вимушеним переселенцям. Своїм прикладом я хочу показати, що робити добрі вчинки легко. Для мене ця нагорода – це символ того, що я рухаюсь у вірному напрямку, що моя робота важлива для суспільства.

Благодійний фонд «Людмили Станіславенко» активно співпрацює з громадськими організаціями Вінниччини. За ініціативи його очільниці у місті пройшла низка тренінгів та спортивних змагань для бійців АТО. Накопичено багаторічний досвід співпраці з громадськими організаціями людей з інвалідністю та співпраця з батьками, які виховують малюків з аутизмом. Не залишаються без уваги і проблеми окремих вінничан. Фондом було ініційовано та проведено низку благодійних заходів, під час яких збирали кошти на потреби важкохворих. У день захисту дітей Людмила Станіславенко ініціювала проведення Всеукраїнської акції «Вплети жовто-блакитну стрічку у волосся» під час якої було зібрано кошти на лікування Дениса Проценка. Також вперше у Вінниці пройшла акція «Депутатська кухня», під час якої депутати ділилися рецептами приготування своїх улюблених страв. В ході акції було зібрано кошти на лікування Катерини Галки.

Зазначимо, що орден «За громадянську доблесть» заснований міжнародною громадською організацією «Асамблея ділових кіл», з метою відзначення видатних особистостей, заслуги яких перед Україною є свідченням високого патріотизму та громадянської свідомості, що проявляється у примноженні національної могутності України, особисту всебічну допомогу і підтримку Збройних сил України, особливо в час військових дій, обумовлених зовнішньою агресією спрямованою на порушення державних кордонів та територіальної цілісної, особисту твердість і силу духу в захисті державного та національного устрою, збереженні та примноженні історичної спадщини, а також великої слави наших достойних предків.

Повернутись Створено: 9 березня 2017 року, 15:15 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація