21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала із 70-річчям Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер Роздрукувати

21 травня у Вінниці, в рамках відзначення  70-річчю Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру, в актовій залі Вінницької обласної філармонії «Плеяда» відбулося  урочисте відкриття Всеукраїнської медичної науково-практичної конференція «Сучасні підходи у лікуванні онкологічних хвороб».

Цей форум  організований за участі і безпосереднього сприяння Міністерства охорони здоров’я України, департаменту охорони здоров’я та курортів обласної держадміністрації, ГО «Асоціації онкологів Поділля», Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

В ньому  беруть участь провідні спеціалісти - онкологи, фахівці, науковці  не лише з України, а й з інших європейських країн, зокрема Польщі.

На урочистому відкритті конференції, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко передала  вітання колективу обласного онкодиспансеру із ювілеєм: 

Вельмишановні колеги! Я хочу вас привітати з цим святом від імені обласної Ради, її депутатів, голови Сергія Свитка і сказати, як колега, яка це чудово розуміє, що не так багато свят в роботі медиків, працівників вашого закладу, які насправді займаються надзвичайно важкою роботою, яка і психологічного і фізичного виснажує кожного працівника. Ви досягли великих успіхів. Шкода, що фінансова доступність лікування обмежена для пацієнтів закладу

Розуміючи це, обласна Рада ініціювала виділення додатково двох мільйонів гривень, які ви використаєте на хіміотерапію важкохворих пацієнтів, а саме на придбання герцептину  всім тим сорока восьми пацієнткам, які у вас є в капнцерреєстріз особливо агресивною формою раку молочної залози для повного їх одужання. Мені відомо, що вже завтра ви оголошуєте тендер на цей препарат. Будемо сподіватись, що ви його своєчасно отримаєте. А той сертифікат, який вручив щойно заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, на суму 1.5 млн. грн.,  призначений на придбання  відеоколоноскопа,  якого ви так довго чекали.

Ми підтримуємо всі ваші ініціативи, які потрібні для того, щоб запровадити новітні методики обстеження і лікування хворих і повідомляємо, що Кабінет Міністрів України зреагував на ваше клопотання щодо виділення 4,5 млн. грн на завершення обладнання відділення променевого лікування гамма терапевтичним апаратом.

Не можу не сказати, що всім відомий Вінницький обласний онкодиспансер працює на найвищому рівні за сучасними досягненнями науки, за останніми світовими протоколами лікування онкологічних хворих. Серед практичних лікарів онкодиспансеру є науковці, які мають високі наукові ступені. І це завдяки школі, якою славиться наш медичний університет імені Миколи Пирогова. Я думаю, що вона буде підтримуватися та розвиватися і надалі.

 Бажаю вам в цьому  надзвичайно великих успіхів. З святом вас. Плідної  роботи і гарного відпочинку, - наголосила Наталія Солейко.

Привітав ювілярів і заступник голови - директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, вручивши головному лікарю закладу Володимиру Шамраю вищезазначений сертифікат.

Після урочистої частини та святкового концерту, конференція за участю провідних спеціалістів-онкологів України та громадської організації «Асоціація онкологів Поділля» розпочала свою роботу.

Довідка:

Сьогодні ВОКОД сформувався як сучасний спеціалізований лікувальний заклад, в структурі якого розгорнуті: поліклінічне відділення на 250 відвідувань за зміну, хірургічне на 60 ліжок, урологічне на 40 ліжок, гінекологічне на 40 ліжок, торакальне на 30 ліжок,відділення пухлин голови та шиї на 40 ліжок, відділення анестезіології та реанімації на 12 ліжок, централізована цитологічна лабораторія, рентгенвідділення з кабінетом комп’ютерної томографії, радіоізотопна лабораторія, радіологічне відділення на 80 ліжок, хіміотерапевтичне відділення на 60 ліжок.
ВОКОД залишається сучасним багатопрофільним спеціалізованим обласним закладом третинного рівня, колектив якого нараховує 670 працівників (в т.ч.: 124 лікаря, 275 середніх та 168 молодших медичних сестер, 50 технічних працівників). В колективі ВОКОД сьогодні працює 13 кандидатів медичних наук. Проводить значну роботу та веде постійний контроль в питаннях покращення якості проведення спеціалізованого комбінованого та комплексного лікування онкохворих.

 

Повернутись Створено: 21 травня 2015 року, 18:34 Переглядів: 1664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація