15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Лодзинська делегація візьме участь в святкуванні 26-ї річниці незалежності України Роздрукувати

Напередодні відзначення 26-ї річниці незалежності України голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, а також керівники окремих департаментів та управлінь ОДА зустрілися із офіційною делегацією Лодзинського воєводства Республіки Польща. До складу польської делегації увійшли член правління Лодзинського воєводства Йоланта Земба-Гзік, заступник голови Сейміку Лодзинського воєводства Дорота Рил, директор Канцелярії Маршалка Марчін Млинарчик, працівник відділу міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Міхал Петранек, а також депутати Сейміку.

Делегація Лодзинського воєводства прибула до Вінниці на запрошення керівників області для святкування 26-ї річниці Дня незалежності України.

Вітаючи польську делегацію Анатолій Олійник розповів про діяльність депутатського корпусу обласної Ради.

– Протягом двох років роботи з депутатами, попри всі труднощі, нам вдається знайти компроміси, ми приймаємо ті рішення, які є дуже важливими для розвитку нашого краю, – сказав Анатолій Дмитрович. – Стосовно  міжнародного співробітництва, то для всіх політичних сил це є пріоритет в їхній діяльності. Саме за останніх три роки наші польсько-українські стосунки набули нових сил, ми активно співпрацюємо і обмінюємося досвідом, адже діяльність та практика Лодзинської Агенції регіонального розвитку стала фундаментом для створення нашої Вінницької Агенції регіонального розвитку – першої в Україні.

Також Анатолій Дмитрович висловив переконання, що попереду ще багато спільних заходів та справ.

– Маю надію, що з кожним роком наша з вами співпраця буде міцніти та розвиватися, – наголосив Анатолій Олійник.

Голова польської делегації, член правління Лодзинського воєводства Йоланта Земба-Гзік висловила щиру подяку за запрошення.

– Ми у Польщі багато років слідкуємо за тими подіями, що відбуваються в Україні, – сказала пані Йоланта Земба-Гзік. – Будемо раді взяти участь у святкуванні річниці вашої незалежності, але ми тут ще й для того, аби порадитись щодо відзначення нашого маленького ювілею – 10-ої річниці співробітництва із Лодзинським воєводством.

Пані Йоланта Земба-Гзік запросила Вінницьку делегацію до Польщі.   З метою подальшого розвитку та зміцнення дружніх відносин сторони домовились вивчити питання та скласти план-календар святкування 10-річчя співробітництва Вінниччини та Лодзинського воєводства.

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 15:44 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація