Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лодзинська делегація візьме участь в святкуванні 26-ї річниці незалежності України Роздрукувати

Напередодні відзначення 26-ї річниці незалежності України голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, а також керівники окремих департаментів та управлінь ОДА зустрілися із офіційною делегацією Лодзинського воєводства Республіки Польща. До складу польської делегації увійшли член правління Лодзинського воєводства Йоланта Земба-Гзік, заступник голови Сейміку Лодзинського воєводства Дорота Рил, директор Канцелярії Маршалка Марчін Млинарчик, працівник відділу міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Міхал Петранек, а також депутати Сейміку.

Делегація Лодзинського воєводства прибула до Вінниці на запрошення керівників області для святкування 26-ї річниці Дня незалежності України.

Вітаючи польську делегацію Анатолій Олійник розповів про діяльність депутатського корпусу обласної Ради.

– Протягом двох років роботи з депутатами, попри всі труднощі, нам вдається знайти компроміси, ми приймаємо ті рішення, які є дуже важливими для розвитку нашого краю, – сказав Анатолій Дмитрович. – Стосовно  міжнародного співробітництва, то для всіх політичних сил це є пріоритет в їхній діяльності. Саме за останніх три роки наші польсько-українські стосунки набули нових сил, ми активно співпрацюємо і обмінюємося досвідом, адже діяльність та практика Лодзинської Агенції регіонального розвитку стала фундаментом для створення нашої Вінницької Агенції регіонального розвитку – першої в Україні.

Також Анатолій Дмитрович висловив переконання, що попереду ще багато спільних заходів та справ.

– Маю надію, що з кожним роком наша з вами співпраця буде міцніти та розвиватися, – наголосив Анатолій Олійник.

Голова польської делегації, член правління Лодзинського воєводства Йоланта Земба-Гзік висловила щиру подяку за запрошення.

– Ми у Польщі багато років слідкуємо за тими подіями, що відбуваються в Україні, – сказала пані Йоланта Земба-Гзік. – Будемо раді взяти участь у святкуванні річниці вашої незалежності, але ми тут ще й для того, аби порадитись щодо відзначення нашого маленького ювілею – 10-ої річниці співробітництва із Лодзинським воєводством.

Пані Йоланта Земба-Гзік запросила Вінницьку делегацію до Польщі.   З метою подальшого розвитку та зміцнення дружніх відносин сторони домовились вивчити питання та скласти план-календар святкування 10-річчя співробітництва Вінниччини та Лодзинського воєводства.

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 15:44 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація