23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лодзинська делегація візьме участь в святкуванні 26-ї річниці незалежності України Роздрукувати

Напередодні відзначення 26-ї річниці незалежності України голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, а також керівники окремих департаментів та управлінь ОДА зустрілися із офіційною делегацією Лодзинського воєводства Республіки Польща. До складу польської делегації увійшли член правління Лодзинського воєводства Йоланта Земба-Гзік, заступник голови Сейміку Лодзинського воєводства Дорота Рил, директор Канцелярії Маршалка Марчін Млинарчик, працівник відділу міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Міхал Петранек, а також депутати Сейміку.

Делегація Лодзинського воєводства прибула до Вінниці на запрошення керівників області для святкування 26-ї річниці Дня незалежності України.

Вітаючи польську делегацію Анатолій Олійник розповів про діяльність депутатського корпусу обласної Ради.

– Протягом двох років роботи з депутатами, попри всі труднощі, нам вдається знайти компроміси, ми приймаємо ті рішення, які є дуже важливими для розвитку нашого краю, – сказав Анатолій Дмитрович. – Стосовно  міжнародного співробітництва, то для всіх політичних сил це є пріоритет в їхній діяльності. Саме за останніх три роки наші польсько-українські стосунки набули нових сил, ми активно співпрацюємо і обмінюємося досвідом, адже діяльність та практика Лодзинської Агенції регіонального розвитку стала фундаментом для створення нашої Вінницької Агенції регіонального розвитку – першої в Україні.

Також Анатолій Дмитрович висловив переконання, що попереду ще багато спільних заходів та справ.

– Маю надію, що з кожним роком наша з вами співпраця буде міцніти та розвиватися, – наголосив Анатолій Олійник.

Голова польської делегації, член правління Лодзинського воєводства Йоланта Земба-Гзік висловила щиру подяку за запрошення.

– Ми у Польщі багато років слідкуємо за тими подіями, що відбуваються в Україні, – сказала пані Йоланта Земба-Гзік. – Будемо раді взяти участь у святкуванні річниці вашої незалежності, але ми тут ще й для того, аби порадитись щодо відзначення нашого маленького ювілею – 10-ої річниці співробітництва із Лодзинським воєводством.

Пані Йоланта Земба-Гзік запросила Вінницьку делегацію до Польщі.   З метою подальшого розвитку та зміцнення дружніх відносин сторони домовились вивчити питання та скласти план-календар святкування 10-річчя співробітництва Вінниччини та Лодзинського воєводства.

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 15:44 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація