Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Лодзинське воєводство пропонує співпрацю у сфері енергозбереження Роздрукувати

23 серпня продовжилися протокольні зустрічі керівництва області з закордонними гостями, які брали участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України. Загалом на Вінниччину прибуло 7 іноземних делегації загальною чисельністю понад 60 осіб.

Остання зустріч у голови обласної Ради Сергія Татусяка відбулася з представниками Лодзинського воєводства на чолі із директором Канцелярії маршалка Марчіном Млинарчіком.

Директор передав вітання від маршалка Лодзинського воєводства Вітольда Степеня та одразу ж запросив вінничан до Лодзі на кілька заходів. У вересні взяти участь у воєводській ярмарці, а в листопаді – в економічному форумі.

Сергій Татусяк відповів, що представники Вінниччини обов’язково будуть присутні на цих заходах, адже область має за завдання поглибити контакти з Лодзинським воєводством.

– Ми маємо 220 угод про співпрацю у 10-ти воєводствах Польщі. Найбільше у Великопольському – понад 100, у Сьвєнтокшиському – близько 50. На жаль, у Лодзинському – набагато менше. Тому ми спільно маємо активізувати наші контакти не тільки на рівні влади регіонів, а й на рівні територіальних громад, громадських організацій, – сказав С.Татусяк.

Він також передав подяку пану маршалку за гарний прийом вінницьких делегацій (медиків, студентів та самоврядців) у Лодзі.

Присутній на зустрічі з головою облради представник польської компанії «Атлас» Лешек Буслович запропонував співпрацю з Вінниччиною у сфері енергозбереження. Зокрема, шляхом утеплення будівель, оскільки компанія займається будівництвом і використовує сучасні енергоощадні технології. Крім того, компанія може запропонувати українцям спорудження модульних будинків.

Сергій Татусяк запропонував пану Бусловичу детальніше обговорити всі пропозиції з представниками Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 11:14 Переглядів: 1563

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація