23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лодзинське воєводство пропонує співпрацю у сфері енергозбереження Роздрукувати

23 серпня продовжилися протокольні зустрічі керівництва області з закордонними гостями, які брали участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України. Загалом на Вінниччину прибуло 7 іноземних делегації загальною чисельністю понад 60 осіб.

Остання зустріч у голови обласної Ради Сергія Татусяка відбулася з представниками Лодзинського воєводства на чолі із директором Канцелярії маршалка Марчіном Млинарчіком.

Директор передав вітання від маршалка Лодзинського воєводства Вітольда Степеня та одразу ж запросив вінничан до Лодзі на кілька заходів. У вересні взяти участь у воєводській ярмарці, а в листопаді – в економічному форумі.

Сергій Татусяк відповів, що представники Вінниччини обов’язково будуть присутні на цих заходах, адже область має за завдання поглибити контакти з Лодзинським воєводством.

– Ми маємо 220 угод про співпрацю у 10-ти воєводствах Польщі. Найбільше у Великопольському – понад 100, у Сьвєнтокшиському – близько 50. На жаль, у Лодзинському – набагато менше. Тому ми спільно маємо активізувати наші контакти не тільки на рівні влади регіонів, а й на рівні територіальних громад, громадських організацій, – сказав С.Татусяк.

Він також передав подяку пану маршалку за гарний прийом вінницьких делегацій (медиків, студентів та самоврядців) у Лодзі.

Присутній на зустрічі з головою облради представник польської компанії «Атлас» Лешек Буслович запропонував співпрацю з Вінниччиною у сфері енергозбереження. Зокрема, шляхом утеплення будівель, оскільки компанія займається будівництвом і використовує сучасні енергоощадні технології. Крім того, компанія може запропонувати українцям спорудження модульних будинків.

Сергій Татусяк запропонував пану Бусловичу детальніше обговорити всі пропозиції з представниками Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 11:14 Переглядів: 1511

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація