6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Лодзинське воєводство пропонує співпрацю у сфері енергозбереження Роздрукувати

23 серпня продовжилися протокольні зустрічі керівництва області з закордонними гостями, які брали участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України. Загалом на Вінниччину прибуло 7 іноземних делегації загальною чисельністю понад 60 осіб.

Остання зустріч у голови обласної Ради Сергія Татусяка відбулася з представниками Лодзинського воєводства на чолі із директором Канцелярії маршалка Марчіном Млинарчіком.

Директор передав вітання від маршалка Лодзинського воєводства Вітольда Степеня та одразу ж запросив вінничан до Лодзі на кілька заходів. У вересні взяти участь у воєводській ярмарці, а в листопаді – в економічному форумі.

Сергій Татусяк відповів, що представники Вінниччини обов’язково будуть присутні на цих заходах, адже область має за завдання поглибити контакти з Лодзинським воєводством.

– Ми маємо 220 угод про співпрацю у 10-ти воєводствах Польщі. Найбільше у Великопольському – понад 100, у Сьвєнтокшиському – близько 50. На жаль, у Лодзинському – набагато менше. Тому ми спільно маємо активізувати наші контакти не тільки на рівні влади регіонів, а й на рівні територіальних громад, громадських організацій, – сказав С.Татусяк.

Він також передав подяку пану маршалку за гарний прийом вінницьких делегацій (медиків, студентів та самоврядців) у Лодзі.

Присутній на зустрічі з головою облради представник польської компанії «Атлас» Лешек Буслович запропонував співпрацю з Вінниччиною у сфері енергозбереження. Зокрема, шляхом утеплення будівель, оскільки компанія займається будівництвом і використовує сучасні енергоощадні технології. Крім того, компанія може запропонувати українцям спорудження модульних будинків.

Сергій Татусяк запропонував пану Бусловичу детальніше обговорити всі пропозиції з представниками Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 11:14 Переглядів: 1838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація