Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Льотна перспектива Роздрукувати

Аеропорт «Вінниця» – на особистому контролі керівництва області

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 14 травня здійснив робочу поїздку до аеропорту «Вінниця», з метою ознайомитися з роботою летовища та намітити подальші кроки щодо розвитку аеропорту.
Участь у поїздці також взяли: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Володимир Барецький, голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий, голови постійних комісій облради з питань бюджету, комунальної власності та підприємництва, начальники профільних управлінь.

Сергій Татусяк оглянув приміщення аеровокзалу та територію довкола аеропорту. З нагальних питань, вирішення яких вимагає сьогоднішня діяльність аеропорту, – це облаштування окремих залів для пасажирів, які відлітають та які прибувають. Втім, за словами голови, аеропорт потребує цілісної реконструкції.
– Ми маємо, враховуючи усі напрями діяльності аеропорту, розробити цілісну концепцію його розвитку. Сюди ж включити об’єкти, які необхідно збудувати для повноцінної роботи порту. В перспективі тут може бути логістичний центр, виставковий павільйон, митний термінал, заправка, паркінг, – повідомив С.Татусяк.
Також голова наголосив, що обласна Рада не припиняє перемовини з потенційними інвесторами для аеропорту «Вінниця».
– Мушу визнати, що поки ми не можемо знайти відвертого інвестора. Кожен хоче увірвати шматок задарма. З цієї причини ми двічі проводили конкурс і двічі відхилили пропозиції його учасників, – зазначив очільник облради.
Він додав, що наразі вінницьким аеропортом цікавляться австрійська та французька компанії, які спеціалізуються на організації менеджменту саме регіональних аеропортів.
Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада та облдержадміністрація створять спільну робочу групу, яка займатиметься розробкою концепції розвитку аеропорту «Вінниця». А саме питання знаходитиметься на безпосередньому контролі голів обласної Ради та адміністрації.

Повернутись Створено: 16 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація