Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Льотна перспектива Роздрукувати

Аеропорт «Вінниця» – на особистому контролі керівництва області

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 14 травня здійснив робочу поїздку до аеропорту «Вінниця», з метою ознайомитися з роботою летовища та намітити подальші кроки щодо розвитку аеропорту.
Участь у поїздці також взяли: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Володимир Барецький, голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий, голови постійних комісій облради з питань бюджету, комунальної власності та підприємництва, начальники профільних управлінь.

Сергій Татусяк оглянув приміщення аеровокзалу та територію довкола аеропорту. З нагальних питань, вирішення яких вимагає сьогоднішня діяльність аеропорту, – це облаштування окремих залів для пасажирів, які відлітають та які прибувають. Втім, за словами голови, аеропорт потребує цілісної реконструкції.
– Ми маємо, враховуючи усі напрями діяльності аеропорту, розробити цілісну концепцію його розвитку. Сюди ж включити об’єкти, які необхідно збудувати для повноцінної роботи порту. В перспективі тут може бути логістичний центр, виставковий павільйон, митний термінал, заправка, паркінг, – повідомив С.Татусяк.
Також голова наголосив, що обласна Рада не припиняє перемовини з потенційними інвесторами для аеропорту «Вінниця».
– Мушу визнати, що поки ми не можемо знайти відвертого інвестора. Кожен хоче увірвати шматок задарма. З цієї причини ми двічі проводили конкурс і двічі відхилили пропозиції його учасників, – зазначив очільник облради.
Він додав, що наразі вінницьким аеропортом цікавляться австрійська та французька компанії, які спеціалізуються на організації менеджменту саме регіональних аеропортів.
Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада та облдержадміністрація створять спільну робочу групу, яка займатиметься розробкою концепції розвитку аеропорту «Вінниця». А саме питання знаходитиметься на безпосередньому контролі голів обласної Ради та адміністрації.

Повернутись Створено: 16 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація