2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Луганчани переймали позитивний досвід децентралізації у Вінницькій області Роздрукувати

В рамках Всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості» у Вінницькій області перебуває делегація Луганської області. 

Ініціатором цієї акції виступив голова Луганської обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз. Акція отримала підтримку від швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та почала свій старт з 25 липня 2016 року.

Відтак, делегація Луганської області під час тижневої поїздки зі Сходу на Захід України буде переймати досвід позитивних прикладів децентралізації в Україні та практику щодо розвитку сільських територій.

Учасниками проекту є сільські, селищні голови, представники об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, голови міст обласного значення, керівництво Луганської ОДА.

Маршрут делегації  розпочався від Полтавської області та слідує через Вінницьку, Хмельницьку, Тернопільську, Львівську та Закарпатську області.

Перебуваючи на теренах Вінниччини делегація Луганщини відвідала Черепашинську територіальну громаду Калинівського району та ознайомилися із роботою сільського будинку культури, амбулаторії сімейної медицини та оглянули водогін. Також мали можливість поспілкуватися із представниками територіальної громади.

Після чого делегація Луганської області зустрілася із активом Вінницької області.

На зустрічі були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, заступник голови Луганської облдержадміністрації Роман Косинський,  а також керівники департаментів, управлінь, установ та організацій Вінницької області, представники органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник ознайомив гостей із адміністративно-територіальним устроєм області, розповів про органи місцевого самоврядування та їх діяльність.

- У Вінницькій області налічується 1504 населених пункти, серед яких дві об’єднаних територіальних громади, це Калинівська та Студенянська, а 28 серпня цього року в Іллінецькій та Вапнярській  мають відбутися вибори, - розповів Анатолій Дмитрович. – Все, що стосується знаходження точок дотику та результативних рішень в площині перемовин з фракціями, громадськими організаціями, депутатський корпус працює абсолютно конструктивно та демократично. При Вінницькій обласній Раді діє Громадська рада, яка складається із 124 громадських організацій. Члени Громадської ради активно долучаються до роботи обласної Ради та обговорювання проектів рішень, які розглядаються на пленарних засіданнях обласної Ради.

Презентували Вінницьку область гостям директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко. Про агропромисловий комплекс області розповів директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник розповів про програму «теплих кредитів». Голова Фонду комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин ознайомив із роботою, яка здійснюється в області стосовно пільгового довгострокового кредитування будівництва житла та мереж.

Позитивним досвідом об’єднання територіальних громад із луганською делегацією поділилися секретар об’єднаної територіальної громади міста Калинівка Лариса Кудін та Іллінецький міський голова Володимир Ящук.  

Після обіду делегація ознайомилась з роботою твердопаливної котельні ВМТЕ. Побували у Центрі надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». Наприкінці дня відвідали місто-курорт Хмільник, де у «Медичному центрі реабілітації залізничників» ознайомились з комплексом лікувальних процедур із застосуванням радону. Після цього луганська делегація від’їхала до Тернополя. 

 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 17:14 Переглядів: 1096

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація