Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Львівське сміття під Погребищем викликало серйозне обговорення у вінницьких депутатів Роздрукувати

В рамках позачергової 11-ї сесії обласної Ради 7 скликання депутати розглянули питання  передачі зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області  у  спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району цілісного майнового комплексу Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Ініціатором включення цього питання до порядку денного позачергової 11-ї сесії обласної Ради  виступив депутат обласної Ради Олександр Масленніков. Депутати підтримали його пропозицію.

- У 2012 році, коли Вінницька область як пілотна, взяла участь у медичній реформі, РТМО ліквідували, - сказав Анатолій Олійник. – Тоді ж Вінницький район прийняв рішення про передачу лікарні у тимчасове користування області, але сесія облради у 2013 році прийняла рішення взяти лікарню не в  тимчасове користування, а у власність. Виникла юридична колізія, яка не відповідала реальній дійсності. Тому вирішили  привести у відповідність юридичні документи і на сьогоднішній сесії повернули у власність Вінницького району, те що фактично не належить територіальній  громаді області. 

Також під час сесії депутати проголосували за перейменування Комсомольської сільської ради Козятинського району в Махнівську сільську раду. «За» висловилися 59 депутатів. Прийняте рішення буде направлено до парламенту для опублікування у Відомостях Верховної Ради України.

Останнім питанням, яке винесли на розгляд сесії, було «Різне». Депутат Валерій Скрипченко повідомив про ситуацію, що склалася зі сміттям, яке львівські перевізники хотіли висипати біля Погребища Вінницької області.  За його словами, між львів’янами та вінницьким комунальним підприємством «Ековін» підписано договір про перевезення сміття до Вінниці, але  в останній момент його відмовилися приймати. Через це перевізники шукали будь-яке місце, де можна було б його висипати.

За результатами активного обговорення депутати прийняли рішення направити  звернення до правоохоронних органів, аби вони з’ясували всі обставини конфліктної ситуації.

– Сьогодні буде направлено звернення до правоохоронних органів, - повідомив Анатолій Олійник. – Враховуючи невідкладність ситуації та  суспільний ажіотаж ми вкажемо у супроводжувальному листі на негайний  розгляд питання. За розвитком подій  будемо спостерігати.

Також до депутатів, керівництва області та Теплицької РДА звернулась Лариса Білозір, яка внесла пропозицію дати доручення профільному департаменту розробити та внести зміни до обласної програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров'я громадян» в розділі 11: "Рідкісне право жити. Медична підтримка пацієнтів з орфанними захворюваннями". Пропонує внести у документ рідкісне генетичне захворювання «Синдром Ларона» та передбачити кошти для лікування єдиної дитини з таким синдромом у Вінницькій області Ангеліни Колісник.  

- На жаль, закон України про орфанні захворювання, де передбачено фінансування 171 рідкісної хвороби не діє, так як програми на державному рівні розроблені тільки для окремих хвороб – зазначила Лариса Миколаївна. - 

Зріст дівчинки Ангеліни у 8 років всього 81 сантиметр. Для лікування рекомендовано препарат вартістю 1600 євро на місяць. Родина не в змозі оплатити його. Тому надія батьків на підтримку небайдужих та місцевої влади. І ми їй в цьому маємо допомогти системно та внести її захворювання, яке трапляється раз на 20000 випадків, у програму та дати шанс дитині вирости. 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2016 року, 16:27 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація