Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Львівський міський голова просить вінницьких депутатів прийняти тверді побутові відходи для захоронення Роздрукувати

16 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, представники КП «Вінницяоблводоканал», Єврорегіону «Дністер»,  регіонального управління водних ресурсів, представник Антимонопольного  комітету України у Вінницькій області, ПАТ «Вінницягаз», Сальницький сільський голова Вовк А.Г. та  громадськість області.
Найбільш актуальним питанням сьогоднішнього засідання було звернення Львівського міського голови Андрія Садового щодо часткового захоронення твердих побутових відходів на території Вінницької області.

За результатами було прийнято рішення звернутись до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації з проханням надати на розгляд постійної комісії обласної Ради інформацію щодо наявних у Вінницькій області сміттєзвалищ, та, якщо буде можливість, за погодженням із громадою визначеного населеного пункту, прийняти зі Львова тверді побутові відходи для захоронення.

Також розглянули звернення до голови Вінницької ОДА Валерія Коровія та голови Вінницької міської ради Сергія Моргунова щодо розгляду можливості встановлення безкоштовних бюветів артезіанської води у Вінниці  та у містах області, у зв'язку із потребою у збереженні здоров'я вінничан.

Одноголосно було прийнято рішення щодо звернення до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації підготувати зміни та доповнення до обласної програми «Питна вода» про надання можливості розміщення бюветів із якісною питною водою для мешканців області.

Також погодили із представником комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» можливість взяти проби води із резервуарів чистої води водопровідної станції підприємства та зробити відповідні незалежні дослідження з цього приводу.  

Члени комісії одноголосно проголосували "Про проект рішення обласної Ради „Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.”

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 16 лютого 2017 року, 17:53 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація