Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лядівський монастир у Вінницькій області святкує 1000-річчя Роздрукувати

15 вересня відбулися  головні події святкування 1000-річного ювілею Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря.
Святкування на території монастиря  розпочалися з Божественної літургії, яке звершили архієреї України, Росії, Білорусії, Молдови, Придністров'я, Естонії, Польщі на чолі з представником Української православної церкви.
Учасникам святкових заходів з нагоди ювілею заснування монастиря направив привітання Предстоятель Української православної церкви митрополит Володимир.

Привітали з ювілеєм монастиря керуючі Могилів- Подільською єпархією УПЦ архієпископ Агапіт, Вінницькою єпархією УПЦ - митрополит Симеон, настоятель Лядівського Свято-Усікновенського чоловічого монастиря архімандрит Антоній, народні депутати Григорій Калетнік, Оксана Калетник та керівники єпархій з різних куточків України.

У святкуванні ювілею від обласної влади та міста Вінниці взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський, голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, представники громадських організацій, прихожани та віруючі.

З 1000-річним ювілеєм Лядівського Свято-Усікновенського монастиря привітав учасників свята голова обласної Ради Сергій Татусяк.

-Тисячу років Лядівський монастир є оберегом православної віри і духовності нашого народу. Його виникнення засвідчило високий духовний потенціал наших предків, віра яких ставала і патріотизмом і силою Батьківщини.Це дійсно наше надбання, це кращий культовий об`єкт,одне із 7 чудес Вінниччини, який даруватиме перспективу розвитку нашого краю. Важливо, що відродження монастиря стало  об`єктом об`єднання людських зусиль, не тільки територіальної громади, обласних та  місцевмх органів влади, а й  держави в цілому. Ми повинні всіма силами відроджувати древню Лядівську обитель.Адже це не просто церковна архітектурна спадщина – це історичний скарб нашої подільської землі та всього українського народу,- наголосив Сергій Татусяк.

В рамках святкування відбулось спец погашення поштового блоку «1000-річчя з часу засування Лядівського Свято-Усікновенського скельного чоловічого монастиря» та мистецький фестиваль «Живі монастирські дзвони».

Повернутись Створено: 15 вересня 2013 року, 21:04 Переглядів: 1542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація