Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Майбутні кондитери закріплюватимуть теоретичні знання на одному із найкращих підприємств Вінниччини Роздрукувати

Молодь, поряд з тим, що вона є рушійною силою сучасного світу, водночас є найбільш уразливою та соціально незахищеною категорією населення. Через відсутність достатнього практичного досвіду та професійних знань реалізувати своє право на працю молодим сьогодні стає дуже складно. Навіть, маючи на руках дипломи з відзнаками, їм проблематично працевлаштуватися. Роботодавці часто не хочуть брати на роботу початківців, мотивуючи відсутністю у них досвіду. Актуальність проблеми характеризують, зокрема, такі цифри, що на сьогодні приблизно половина безробітних - молоді люди віком до 30 років, а рівень безробіття серед молоді є значно вищий, ніж серед інших вікових категорій.

Аби не залишати молоді кадри з проблемами в подальшому віч-на-віч, депутат обласної Ради Геннадій Вацак ініціював співпрацю з Могилів-Подільським технолого-економічним коледжем Вінницького національного аграрного університету. Відтепер студенти спеціальності «Харчова інженерія», «Виробництво харчової продукції» будуть проходити навчально-виробничу та переддипломну практику на базі Кондитерського Дому «Вацак». Тут, на сучасному виробництві, вони будуть закріплювати знання та навики, отримані в навчальному закладі. Організація практичного навчання стане фактором здобуття досвіду роботи та потрібного стандарту їхньої компетентності, необхідних для реалізації в подальшому професійному становленні. 5 квітня було укладено угоду про співпрацю з коледжем.

– Перед офіційним підписанням документа студенти, викладачі та батьки ознайомилися з нашим підприємством. Переглянувши відеоматеріал, наочно побачили, що студенти проходитимуть практику на сучасному виробництві, в чудових умовах та під чуйним керівництвом фахових наставників. Третьокурсники спеціальності «Харчова інженерія» розпочнуть виробничо-технологічну практику вже в травні, а в грудні підприємство прийматиме на переддипломну практику випускників. Тим із студентів, хто найкраще себе зарекомендує під час проходження практики, буде запропоновано постійну роботу в Кондитерському Домі «Вацак», – розповідає депутат.

Геннадій Вацак переконаний, що така співпраця у розв'язанні проблеми працевлаштування і подальшої кар'єри молоді буде плідною. Натомість молодь буде спрямовувати свої сили та знання не на пошуки бодай якогось місця роботи, а вдосконалення свого кваліфікаційного потенціалу.

Повернутись Створено: 6 квітня 2017 року, 15:20 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація