Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Майбутні медійники відвідали приміщення обласної Ради та ознайомились з роботою депутатів Роздрукувати

23 червня слухачі Медіа-школи Юлії Адріянової відвідали приміщення обласної Ради - побували в сесійній залі Ради, ознайомились з робочим місцем депутата, президією та секретаріатом.

Перед дітьми, майбутніми медійниками виступила керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко. Вона розповіла про основні принципи роботи депутатів Ради, їхні права та обов’язки, громадянську, політичну та депутатську позицію. Також повідомила про те, що депутати працюють на громадських засадах та відстоюють інтереси як окремої громади, так і області в цілому.

Завідувач сектору по роботі з депутатами управління організаційного забезпечення Людмила Зуєва вручила кожному з присутніх на екскурсії невеличкі сувеніри – паспорти області.

Майбутні журналісти та ведучі отримали змогу записати невеликий відеосюжет про перебування в обласній Раді. Крім того, вони хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників АТО біля стенду Пам’яті. Наостанок разом зі своїми викладачами діти сфотографувались поряд з головними прапорами області, держави та Європейського Союзу.

Юлія Андріянова – засновниця вінницької Медіа-школи, головний редактор на телеканалі «Еверест», ведуча кулінарної програми «Знаменитості на смак», «Кухня на фонтані». Медіа-діяльність розпочала в 2002 році. Окрім місцевих видань та телеканалів працювала регіональним кореспондентом на телеканалі НТН, а також співпрацює з каналом 112. В її медіа-школі діти вчаться говорити на камеру, володіти своїм голосом, створювати телевізійні сюжети, ставити запитання та відповідати на них, писати цікаві тексти, шукати інформацію.

Повернутись Створено: 23 червня 2017 року, 15:31 Переглядів: 555

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація