Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Майбутні медійники відвідали приміщення обласної Ради та ознайомились з роботою депутатів Роздрукувати

23 червня слухачі Медіа-школи Юлії Адріянової відвідали приміщення обласної Ради - побували в сесійній залі Ради, ознайомились з робочим місцем депутата, президією та секретаріатом.

Перед дітьми, майбутніми медійниками виступила керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко. Вона розповіла про основні принципи роботи депутатів Ради, їхні права та обов’язки, громадянську, політичну та депутатську позицію. Також повідомила про те, що депутати працюють на громадських засадах та відстоюють інтереси як окремої громади, так і області в цілому.

Завідувач сектору по роботі з депутатами управління організаційного забезпечення Людмила Зуєва вручила кожному з присутніх на екскурсії невеличкі сувеніри – паспорти області.

Майбутні журналісти та ведучі отримали змогу записати невеликий відеосюжет про перебування в обласній Раді. Крім того, вони хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників АТО біля стенду Пам’яті. Наостанок разом зі своїми викладачами діти сфотографувались поряд з головними прапорами області, держави та Європейського Союзу.

Юлія Андріянова – засновниця вінницької Медіа-школи, головний редактор на телеканалі «Еверест», ведуча кулінарної програми «Знаменитості на смак», «Кухня на фонтані». Медіа-діяльність розпочала в 2002 році. Окрім місцевих видань та телеканалів працювала регіональним кореспондентом на телеканалі НТН, а також співпрацює з каналом 112. В її медіа-школі діти вчаться говорити на камеру, володіти своїм голосом, створювати телевізійні сюжети, ставити запитання та відповідати на них, писати цікаві тексти, шукати інформацію.

Повернутись Створено: 23 червня 2017 року, 15:31 Переглядів: 528

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація