Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Майбутнім своїх дітей переймалися вінничани на прийомі у С.Татусяка Роздрукувати

3 липня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів черговий особистий прийом громадян, в ході якого до голови звернулися 12 вінничан з питаннями різного характеру.

Так, з Бершадського району приїхали мами, які виховують дітей-інвалідів. Вони ініціюють створення в районі соціально-реабілітаційного центру для дітей з функціональними обмеженнями, який би обслуговував усі села Бершадщини. На сьогодні вже є 15-ть сімей, які мають потребу у такому закладі для своїх дітей.

Від голови облради заявники просили сприяння в прийнятті відповідного рішення органами влади, яке б дало старт створенню центру.

– Це питання актуальне для всіх районів, не тільки для Бершаді. Приклад тих районів, де вже функціонують такі центри, показує, наскільки швидше відбувається адаптація дітей-інвалідів, краще проходить їхнє навчання, – зазначив Сергій Татусяк.

Він додав, що обласна Рада разом з Департаментом соціальної політики облдержадміністрації візьме під контроль питання бершадського центру. А разом з громадськими організаціями, які опікуються правами інвалідів, домагатимуться, аби соціально-реабілітаційні центри з’явилися в кожному районі.

Переймаються майбутнім своїх дітей і батьки села Борисівка Іллінецького району. У даному випадку мова йде про закриття місцевої школи, де навчається 33 учні та працюють 17 педагогів. Як альтернативу борисівським дітям пропонують навчатися у школі №2 Іллінців, до якої всього 5 кілометрів і є автобусне перевезення школярів.

Сергій Татусяк зауважив, що не може гарантувати залишення діючої школи у селі, оскільки наразі в Україні відбувається оптимізація навчальних закладів, з метою економії фінансових ресурсів. Для прикладу, Борисівська школа на рік потребує 400 тисяч гривень, навчання одного учня у ній обходиться у 20 тисяч гривень, тоді як у згаданій Іллінецькій школі – 8 тисяч гривень. Втім, питання без уваги не залишаться, запевнив заявників голова облради.

Крім вищенаведених питань, вінничани зверталися зі скаргами на дії сільського голови (с.Лука-Барська Барський район), з пропозиціями відкриття рекреаційної зони (с.Ільківка Вінницький район), житловими проблемами (м.Вінниця і Вінницький район), працевлаштування (Чечельницький, Теплицький райони).

Усі звернення прийняті у відповідності до вимог та впровадженні у роботу.

Повернутись Створено: 3 липня 2013 року, 14:54 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація