Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Майбутнім своїх дітей переймалися вінничани на прийомі у С.Татусяка Роздрукувати

3 липня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів черговий особистий прийом громадян, в ході якого до голови звернулися 12 вінничан з питаннями різного характеру.

Так, з Бершадського району приїхали мами, які виховують дітей-інвалідів. Вони ініціюють створення в районі соціально-реабілітаційного центру для дітей з функціональними обмеженнями, який би обслуговував усі села Бершадщини. На сьогодні вже є 15-ть сімей, які мають потребу у такому закладі для своїх дітей.

Від голови облради заявники просили сприяння в прийнятті відповідного рішення органами влади, яке б дало старт створенню центру.

– Це питання актуальне для всіх районів, не тільки для Бершаді. Приклад тих районів, де вже функціонують такі центри, показує, наскільки швидше відбувається адаптація дітей-інвалідів, краще проходить їхнє навчання, – зазначив Сергій Татусяк.

Він додав, що обласна Рада разом з Департаментом соціальної політики облдержадміністрації візьме під контроль питання бершадського центру. А разом з громадськими організаціями, які опікуються правами інвалідів, домагатимуться, аби соціально-реабілітаційні центри з’явилися в кожному районі.

Переймаються майбутнім своїх дітей і батьки села Борисівка Іллінецького району. У даному випадку мова йде про закриття місцевої школи, де навчається 33 учні та працюють 17 педагогів. Як альтернативу борисівським дітям пропонують навчатися у школі №2 Іллінців, до якої всього 5 кілометрів і є автобусне перевезення школярів.

Сергій Татусяк зауважив, що не може гарантувати залишення діючої школи у селі, оскільки наразі в Україні відбувається оптимізація навчальних закладів, з метою економії фінансових ресурсів. Для прикладу, Борисівська школа на рік потребує 400 тисяч гривень, навчання одного учня у ній обходиться у 20 тисяч гривень, тоді як у згаданій Іллінецькій школі – 8 тисяч гривень. Втім, питання без уваги не залишаться, запевнив заявників голова облради.

Крім вищенаведених питань, вінничани зверталися зі скаргами на дії сільського голови (с.Лука-Барська Барський район), з пропозиціями відкриття рекреаційної зони (с.Ільківка Вінницький район), житловими проблемами (м.Вінниця і Вінницький район), працевлаштування (Чечельницький, Теплицький райони).

Усі звернення прийняті у відповідності до вимог та впровадженні у роботу.

Повернутись Створено: 3 липня 2013 року, 14:54 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація