Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Майже 10 мільйонів гривень передбачено в обласному бюджеті для реалізації програми розвитку інформаційного простору Роздрукувати

Цьогоріч депутатами обласної Ради прийнята Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки. Основним завданням Програми є забезпечення територіальної громади області всебічною, об'єктивною та своєчасною інформацією через засоби масової інформації та інші канали комунікацій про цілі та результати роботи місцевої влади з реалізації завдань соціально-економічного розвитку області, Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року. Програма сприяє реалізації принципів, пріоритетів та завдань державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства, запровадженню ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Загалом для реалізації цієї програми на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено 9 млн 918 тис. грн, з яких за І півріччя вже освоєно більше 3 млн грн. Зокрема, у першому півріччі забезпечено збір та підготовку матеріалів до видання томів «Книга пам’яті України. Вінницька область» на суму 180 тис. грн; «Реабілітовані історією» – 303 тис. грн та «Звід пам’яток історії та культури Вінницької області» – 288 тис. грн.

Для того, аби забезпечити якісний та вчасний випуск друкованих ЗМІ надано фінансову підтримку реформованим редакціям на суму 177 тис. грн; для проведення конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» надано кошти в розмірі 115 тис. грн; для висвітлення діяльності органів державної влади агентствами у І півріччі освоєно 186 тис. грн, зокрема, укладено 10 угод з редакціями друкованих ЗМІ, телерадіомовними організаціями та інформаційними агентствами на висвітлення діяльності органів місцевої влади.

Окрім цього, протягом першого півріччя проведено 9 круглих столів та 8 експертних зустрічей, проведено три навчально-методичних семінари-тренінги, два навчальних занять, три навчальних семінари-тренінги.

Протягом І півріччя на суму 106 тис. грн з обласного бюджету профінансовано чотири громадські організації Вінниччини, які брали участь в конкурсі з визначення програм, проектів, заходів, розроблених органами громадянського суспільства. Всього за результатами конкурсу відібрано 25 таких програм, реалізація яких буде здійснюється за кошти обласного бюджету. На підтримку ініціатив громадськості на 2019 рік всього в обласному бюджеті передбачено 1 млн грн.

Також у І півріччі для проведення в області заходів з відзначення державних і професійних свят, історичних та визначних подій освоєно трохи більше 1 млн грн.

Головним розпорядником та виконавцем Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 26 липня 2019 року, 14:27 Переглядів: 276

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація