15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Майже 7 мільйонів гривень потребує фонд обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Сьогодні, 21 червня, відбулося засідання Конкурсної ради 16 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Цьогоріч на конкурс подано 749 проєктів. Після проведення експертної оцінки до участі було не допущено 13 з них. Відтак, із 736 проєктів Конкурсною радою було визначено 283 переможців.

– Зараз в області триває робота з освоєння коштів Фонду конкурсу та реалізації проєктів, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – З 283 переможців отримали повне фінансування, згідно з поданими бюджетами, 126. Решта 157 проєктів профінансуються лише частково. Серед них: Калинівський район – 34 проєкти, Козятинський район – 28, Тульчинський район – 11 та Хмільницький район – 7 проєктів.

Порівняно з минулорічним фондом Конкурсу, який складав 38,5 млн грн, цього року рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року №703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» передбачено 20 млн грн.

Згідно з вимогами до проєктів, які приймалися до участі у Конкурсі, кошторис видатків на реалізацію з фонду Конкурсу може передбачати кошти виключно на закупівлю необхідних матеріалів і обладнання. Співфінансування проєкту з боку учасника конкурсу або організацій-партнерів може передбачати кошти для: отримання кваліфікованої експертної допомоги зі спеціалізованих питань (юридичних, майнових, фінансових, спеціальних, технічних, тощо); розробки проєктної та технічної документації; здійснення організаційно-технічних заходів (придбання оргтехніки, випуск газет, презентаційних матеріалів) та придбання технічного устаткування, тощо.

Цей розподіл коштів передбачав ефективне та збалансоване використання коштів фонду Конкурсу на реалізацію проєктів.

– За підсумками засідання було прийняте рішення конкурсної ради звернутись до розпорядника коштів щодо додаткового фінансування 16 конкурсу проєктів розвитку територіальних громад і у випадку позитивного вирішення цього питання дофінансувати по одному проєкту від ОТГ, потреба за якими становить 4 629 594,50 грн, а також по п’яти проєктах, потребою у 614 481,85 грн, що є особливо важливими та актуальними для територіальних громад, – прокоментував Анатолій Олійник.

Окрім цього, 15 проєктів визнано переможцями та заплановане їхнє фінансування на випадок додаткових надходжень. Потреба у фінансуванні цих проєктів становить понад 2,3 млн грн.

Наразі загальна потреба збільшення фонду конкурсу сягає близько семи мільйонів гривень.

Повернутись Створено: 21 червня 2019 року, 14:56 Переглядів: 479

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація