Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Майже 7 мільйонів гривень потребує фонд обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Сьогодні, 21 червня, відбулося засідання Конкурсної ради 16 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Цьогоріч на конкурс подано 749 проєктів. Після проведення експертної оцінки до участі було не допущено 13 з них. Відтак, із 736 проєктів Конкурсною радою було визначено 283 переможців.

– Зараз в області триває робота з освоєння коштів Фонду конкурсу та реалізації проєктів, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – З 283 переможців отримали повне фінансування, згідно з поданими бюджетами, 126. Решта 157 проєктів профінансуються лише частково. Серед них: Калинівський район – 34 проєкти, Козятинський район – 28, Тульчинський район – 11 та Хмільницький район – 7 проєктів.

Порівняно з минулорічним фондом Конкурсу, який складав 38,5 млн грн, цього року рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року №703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» передбачено 20 млн грн.

Згідно з вимогами до проєктів, які приймалися до участі у Конкурсі, кошторис видатків на реалізацію з фонду Конкурсу може передбачати кошти виключно на закупівлю необхідних матеріалів і обладнання. Співфінансування проєкту з боку учасника конкурсу або організацій-партнерів може передбачати кошти для: отримання кваліфікованої експертної допомоги зі спеціалізованих питань (юридичних, майнових, фінансових, спеціальних, технічних, тощо); розробки проєктної та технічної документації; здійснення організаційно-технічних заходів (придбання оргтехніки, випуск газет, презентаційних матеріалів) та придбання технічного устаткування, тощо.

Цей розподіл коштів передбачав ефективне та збалансоване використання коштів фонду Конкурсу на реалізацію проєктів.

– За підсумками засідання було прийняте рішення конкурсної ради звернутись до розпорядника коштів щодо додаткового фінансування 16 конкурсу проєктів розвитку територіальних громад і у випадку позитивного вирішення цього питання дофінансувати по одному проєкту від ОТГ, потреба за якими становить 4 629 594,50 грн, а також по п’яти проєктах, потребою у 614 481,85 грн, що є особливо важливими та актуальними для територіальних громад, – прокоментував Анатолій Олійник.

Окрім цього, 15 проєктів визнано переможцями та заплановане їхнє фінансування на випадок додаткових надходжень. Потреба у фінансуванні цих проєктів становить понад 2,3 млн грн.

Наразі загальна потреба збільшення фонду конкурсу сягає близько семи мільйонів гривень.

Повернутись Створено: 21 червня 2019 року, 14:56 Переглядів: 295

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація