24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Майже 7 мільйонів гривень потребує фонд обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Сьогодні, 21 червня, відбулося засідання Конкурсної ради 16 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Цьогоріч на конкурс подано 749 проєктів. Після проведення експертної оцінки до участі було не допущено 13 з них. Відтак, із 736 проєктів Конкурсною радою було визначено 283 переможців.

– Зараз в області триває робота з освоєння коштів Фонду конкурсу та реалізації проєктів, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – З 283 переможців отримали повне фінансування, згідно з поданими бюджетами, 126. Решта 157 проєктів профінансуються лише частково. Серед них: Калинівський район – 34 проєкти, Козятинський район – 28, Тульчинський район – 11 та Хмільницький район – 7 проєктів.

Порівняно з минулорічним фондом Конкурсу, який складав 38,5 млн грн, цього року рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року №703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» передбачено 20 млн грн.

Згідно з вимогами до проєктів, які приймалися до участі у Конкурсі, кошторис видатків на реалізацію з фонду Конкурсу може передбачати кошти виключно на закупівлю необхідних матеріалів і обладнання. Співфінансування проєкту з боку учасника конкурсу або організацій-партнерів може передбачати кошти для: отримання кваліфікованої експертної допомоги зі спеціалізованих питань (юридичних, майнових, фінансових, спеціальних, технічних, тощо); розробки проєктної та технічної документації; здійснення організаційно-технічних заходів (придбання оргтехніки, випуск газет, презентаційних матеріалів) та придбання технічного устаткування, тощо.

Цей розподіл коштів передбачав ефективне та збалансоване використання коштів фонду Конкурсу на реалізацію проєктів.

– За підсумками засідання було прийняте рішення конкурсної ради звернутись до розпорядника коштів щодо додаткового фінансування 16 конкурсу проєктів розвитку територіальних громад і у випадку позитивного вирішення цього питання дофінансувати по одному проєкту від ОТГ, потреба за якими становить 4 629 594,50 грн, а також по п’яти проєктах, потребою у 614 481,85 грн, що є особливо важливими та актуальними для територіальних громад, – прокоментував Анатолій Олійник.

Окрім цього, 15 проєктів визнано переможцями та заплановане їхнє фінансування на випадок додаткових надходжень. Потреба у фінансуванні цих проєктів становить понад 2,3 млн грн.

Наразі загальна потреба збільшення фонду конкурсу сягає близько семи мільйонів гривень.

Повернутись Створено: 21 червня 2019 року, 14:56 Переглядів: 346

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація