24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Майже пів сотні будівельників Вінниччини нагородили напередодні професійного свята Роздрукувати

Сьогодні, 9 серпня, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали працівників будівельної галузі з прийдешнім професійним святом.

– Професію будівельника насправді можна вважати однією із найдавніших професій, – звернувся до представників будівельної галузі Ігор Хміль від імені голови обласної Ради та усього депутатського корпусу 7 скликання. – Значна кількість археологічних пам’яток, завдяки яким ми дізнаємося про минуле людства – це древні будови. Багато споруд збереглися до сьогодні і є туристичними об’єктами, хоча їхній вік вимірюється тисячоліттями. Секрети будівельного ремесла накопичувалися століттями, дбайливо зберігалися і передавалися з покоління в покоління. Нині ж, прогулюючись вулицями сіл, містечок та великих міст, всюди бачимо ваші руки, ваші душі. Коли у нашій країні завершиться війна, то після саперів першими прийдете ви і все, що зруйновано, будете відбудовувати для наступних поколінь своїми зусиллями і своїми руками. Бажаю нових відкриттів, професійних досягнень та успішних проєктів.

Валерій Коровій поінформував присутніх представників будівельної сфери про стан розвитку галузі в регіоні:

– Протягом останніх трьох років Вінниччина є лідером з точки зору динаміки розвитку будівельної галузі. Тільки за сім місяців цього року динаміка приросту склала 2-3рази. До речі, не за рахунок житлового будівництва, як це було у кризових 2014-2015 роках. Активними темпами в області йде будівництво і реконструкція соціальних, інфраструктурних, промислових об’єктів. Уже за кілька років у регіоні з’явились кілька потужних об’єктів промислової індустрії.

За інформацією Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, цього року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування виконано будівельних робіт на суму 3 млрд 669,5 млн грн. Порівняно із першим півріччям минулого року, індекс будівельної продукції склав 223%. Це - один із найкращих показників в Україні. Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт за пів року 2019 року становила 5,6%.

Сорока п’яти будівельникам Вінниччини керівники області вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну працю.

Директор департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради Олександр Чернега, котрий був сьогодні нагороджений, подякував за відзнаку й сказав:

– Важливість професії будівельника – неоціненна. Наша галузь є фундаментальною у розвитку економічних процесів. Враховуючи це, на нас покладений великий рівень відповідальності. За останні декілька років у нашій державі відбулися досить суттєві зміни у сфері будівництва. Я працюю у напрямі будівельного контролю і спостерігаю позитивні тенденції.

Святкову програму продовжили концертні номери у виконанні аматорських колективів та кращих виконавців обласних закладів культури.

Повернутись Створено: 9 серпня 2019 року, 15:17 Переглядів: 319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація