Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Майже пів сотні будівельників Вінниччини нагородили напередодні професійного свята Роздрукувати

Сьогодні, 9 серпня, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали працівників будівельної галузі з прийдешнім професійним святом.

– Професію будівельника насправді можна вважати однією із найдавніших професій, – звернувся до представників будівельної галузі Ігор Хміль від імені голови обласної Ради та усього депутатського корпусу 7 скликання. – Значна кількість археологічних пам’яток, завдяки яким ми дізнаємося про минуле людства – це древні будови. Багато споруд збереглися до сьогодні і є туристичними об’єктами, хоча їхній вік вимірюється тисячоліттями. Секрети будівельного ремесла накопичувалися століттями, дбайливо зберігалися і передавалися з покоління в покоління. Нині ж, прогулюючись вулицями сіл, містечок та великих міст, всюди бачимо ваші руки, ваші душі. Коли у нашій країні завершиться війна, то після саперів першими прийдете ви і все, що зруйновано, будете відбудовувати для наступних поколінь своїми зусиллями і своїми руками. Бажаю нових відкриттів, професійних досягнень та успішних проєктів.

Валерій Коровій поінформував присутніх представників будівельної сфери про стан розвитку галузі в регіоні:

– Протягом останніх трьох років Вінниччина є лідером з точки зору динаміки розвитку будівельної галузі. Тільки за сім місяців цього року динаміка приросту склала 2-3рази. До речі, не за рахунок житлового будівництва, як це було у кризових 2014-2015 роках. Активними темпами в області йде будівництво і реконструкція соціальних, інфраструктурних, промислових об’єктів. Уже за кілька років у регіоні з’явились кілька потужних об’єктів промислової індустрії.

За інформацією Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, цього року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування виконано будівельних робіт на суму 3 млрд 669,5 млн грн. Порівняно із першим півріччям минулого року, індекс будівельної продукції склав 223%. Це - один із найкращих показників в Україні. Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт за пів року 2019 року становила 5,6%.

Сорока п’яти будівельникам Вінниччини керівники області вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну працю.

Директор департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради Олександр Чернега, котрий був сьогодні нагороджений, подякував за відзнаку й сказав:

– Важливість професії будівельника – неоціненна. Наша галузь є фундаментальною у розвитку економічних процесів. Враховуючи це, на нас покладений великий рівень відповідальності. За останні декілька років у нашій державі відбулися досить суттєві зміни у сфері будівництва. Я працюю у напрямі будівельного контролю і спостерігаю позитивні тенденції.

Святкову програму продовжили концертні номери у виконанні аматорських колективів та кращих виконавців обласних закладів культури.

Повернутись Створено: 9 серпня 2019 року, 15:17 Переглядів: 245

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація