Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Малеча Тростянеччини отримала від депутата святкові подарунки Роздрукувати

Декілька років поспіль до Новорічних та Різдвяних свят за ініціативи депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура відбувається «найсолодша акція». В рамках цієї програми вихованці Ладижинського будинку інтернату, Летківського дитсадочка, районного будинку дитячої творчості, а також дошкільного навчального закладу у м. Тростянці та Тростянчицькоі середньої школи отримали подарунки від депутата.

– Ця акція є найпозитивнішою серед інших, адже вона направлена на наймолодших. Основна мета – це посмішки й радісні відчуття малечі від сюрпризів, – зазначає Геннадій Мазур.

Окрім солодощів, цього року сучасний ноутбук благодійник подарував Тростянецькому районному будинку дитячої творчості.

– Такий подарунок дуже важливий для нас, адже відтепер дітки зможуть краще пізнавати світ. На ньому ми переглядатимемо різноманітні мультики, що сприятимуть різносторонньому розвитку малечі, - розповідає директор будинку культури. 

В рамках другого етапу заходів було відвідано Демидіївську середню школу, рідний для Геннадія Федоровича Гордіївський дитячий садочок та середню загальноосвітню школу. Окремим візитом депутат відвідав Летківську школу. За традицією дітки підготували своякову програму і отримали подарунки.

– Ми дякуємо Геннадію Мазуру за фінансову підтримку школи протягом року. Це і придбання газового котла, освітлення спортивного залу, будівництво сучасної доріжки до школи, обладнання для супутникового телебачення, допомога в облаштуванні паркану та інше, - зазначила директор школи Галина Круковська.

Така акція Геннадія Мазура є не останньою, і депутат планує продовжувати її і в наступному році.

– Неприпустимим є передача на місцевий рівень утримання технічних працівників та оплата комунальних послуг, зважаючи на зростання цін на енергоносії. Фінансова спроможність місцевих бюджетів утримувати свої школи недостатня. Якщо освітні заклади окремих міст області зможуть функціонувати за рахунок ресурсів міського бюджету, то сільські та районні вимушені будуть закриватись через неможливість забезпечення роботи, – зауважив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Повернутись Створено: 5 січня 2017 року, 12:10 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація