Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Маленька Тепличчина може дати фору великим районам Роздрукувати

25 липня у Теплицькому районному будинку культури відбувся звіт голови райдержадміністрації Василя Малярчука за участю голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, його заступників, першого заступника голови обласної ради Ігоря Кревського, керівників профільних управлінь, депутатського корпусу, представників територіальних громад, громадських діячів району.

В ході обговорення звітної доповіді перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на позитивних зрушеннях, що відбулися протягом І півріччя на Тепличчині. І зазначив, що ці зміни відбулись завдяки злагодженій роботі керівництва району та підтримці ініціатив «знизу» – з громад.

– Це скромний район, як його часто називають, оскільки він малий за розмірами. Але саме цей район може дати фору багатьом великим районам у виконанні поставлених завдань, тим більше з новим ефективним керівником, – зауважив І. Кревський, похваливши тепличан за участь у грантовій діяльності, зокрема, у міжнародних проектах ПРООН і DESPRO.

Він повідомив громадськості Теплицького району, що депутати обласної Ради своїм рішенням підтримали виділення з обласного бюджету для розвитку територіальних громад району 3,5 млн. грн. додаткових коштів.

– Вінниччина є єдиним регіоном України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань, – зауважив І. Кревський.

При цьому він зазначив, що необхідно удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.

Також Ігор Кревський повідомив присутніх, що на рівні області саме з цією метою 12 липня створений «Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Робота центру полягатиме у написанні та супроводі грантових проектів для розвитку всіх територіальних громад області.

Повернутись Створено: 26 липня 2013 року, 12:54 Переглядів: 894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація