24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Маленька Тепличчина може дати фору великим районам Роздрукувати

25 липня у Теплицькому районному будинку культури відбувся звіт голови райдержадміністрації Василя Малярчука за участю голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, його заступників, першого заступника голови обласної ради Ігоря Кревського, керівників профільних управлінь, депутатського корпусу, представників територіальних громад, громадських діячів району.

В ході обговорення звітної доповіді перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на позитивних зрушеннях, що відбулися протягом І півріччя на Тепличчині. І зазначив, що ці зміни відбулись завдяки злагодженій роботі керівництва району та підтримці ініціатив «знизу» – з громад.

– Це скромний район, як його часто називають, оскільки він малий за розмірами. Але саме цей район може дати фору багатьом великим районам у виконанні поставлених завдань, тим більше з новим ефективним керівником, – зауважив І. Кревський, похваливши тепличан за участь у грантовій діяльності, зокрема, у міжнародних проектах ПРООН і DESPRO.

Він повідомив громадськості Теплицького району, що депутати обласної Ради своїм рішенням підтримали виділення з обласного бюджету для розвитку територіальних громад району 3,5 млн. грн. додаткових коштів.

– Вінниччина є єдиним регіоном України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань, – зауважив І. Кревський.

При цьому він зазначив, що необхідно удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.

Також Ігор Кревський повідомив присутніх, що на рівні області саме з цією метою 12 липня створений «Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Робота центру полягатиме у написанні та супроводі грантових проектів для розвитку всіх територіальних громад області.

Повернутись Створено: 26 липня 2013 року, 12:54 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація