15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Маленька Тепличчина може дати фору великим районам Роздрукувати

25 липня у Теплицькому районному будинку культури відбувся звіт голови райдержадміністрації Василя Малярчука за участю голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, його заступників, першого заступника голови обласної ради Ігоря Кревського, керівників профільних управлінь, депутатського корпусу, представників територіальних громад, громадських діячів району.

В ході обговорення звітної доповіді перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на позитивних зрушеннях, що відбулися протягом І півріччя на Тепличчині. І зазначив, що ці зміни відбулись завдяки злагодженій роботі керівництва району та підтримці ініціатив «знизу» – з громад.

– Це скромний район, як його часто називають, оскільки він малий за розмірами. Але саме цей район може дати фору багатьом великим районам у виконанні поставлених завдань, тим більше з новим ефективним керівником, – зауважив І. Кревський, похваливши тепличан за участь у грантовій діяльності, зокрема, у міжнародних проектах ПРООН і DESPRO.

Він повідомив громадськості Теплицького району, що депутати обласної Ради своїм рішенням підтримали виділення з обласного бюджету для розвитку територіальних громад району 3,5 млн. грн. додаткових коштів.

– Вінниччина є єдиним регіоном України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань, – зауважив І. Кревський.

При цьому він зазначив, що необхідно удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.

Також Ігор Кревський повідомив присутніх, що на рівні області саме з цією метою 12 липня створений «Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Робота центру полягатиме у написанні та супроводі грантових проектів для розвитку всіх територіальних громад області.

Повернутись Створено: 26 липня 2013 року, 12:54 Переглядів: 1058

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація