Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Маленькі подоляни привітали працівників виконавчого апарату обласної Ради зі Щедрим Вечором та святом Меланки Роздрукувати

13 січня вихованці Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Немирівського району і фольклорно-етнографічний гурт «Бухоняни» Вінницької обласної станції юних натуралістів привітали колектив виконавчого апарату обласної Ради зі Щедрим Вечором та святом Меланки.

Різдвяними колядками, щедрівками, найкращими побажаннями здоров’я, миру і добробуту юні артисти віншували голову обласної Ради Анатолія Олійника, його заступників та працівників облради з минулими й прийдешніми новорічними святами.

Також вихованці Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату подарували керівництву обласної Ради випічку, виготовлену власними руками.

В свою чергу працівники облради пригостили щедрівників подарунками та солодощами.

Слава Богу, що минулися ті часи, коли забороняли святкувати Різдво, не дозволяли колядувати й щедрувати. І сьогодні наші діти та внуки мають можливість продовжувати українські звичаї та обряди, які сотнями років існували в нашій свідомості та в нашій культурі. Щире спасибі вам за вітання й збереження наших традицій. Дай Боже, нам усім кращої долі, щоб ми на своїй благословенній землі раділи, були щасливими і мали все те, чого заслуговує наш багатостраждальний народ! – побажав голова обласної Ради Анатолій Олійник, дякуючи маленьким подолянам та їхнім наставникам за привітання.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2016 року, 15:30 Переглядів: 1810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація