24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Маленькі винахідники з Могилева-Подільського передали прикордонникам гексокоптер Роздрукувати

Безліч винаходів створюються щодня у всьому світі. Склався певний стереотип, що винахідники – це дорослі, однак існує чимало відкриттів, авторами яких є діти. Фруктове морозиво, калькулятор, водні лижі, шрифт Брайля, хутряні навушники, рукавички без пальців, паперовий пакет з квадратним дном – все це безцінні дарунки маленьких геніїв.

Щороку більше 500 тисяч юних геніїв винаходять різноманітні ігри, створюють та вдосконалюють роботів і техніку. Завдяки дитячим винаходам, наше життя стає цікавішим та більш зручним.

В Могилеві-Подільському також є свій «золотий запас» юних винахідників. Вони згуртувалися навколо гуртків авіа- та ракетомоделювання, що працюють на базі навчально-виховного комплексу – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – ліцей. Усіх їх об’єднала мрія про небо. Керують гуртками самовіддані педагоги – Сергій Зброжек та Олександр Водзянівський. Юні конструктори, втілюючи свою ідею підкорити небо, виготовляють різного класу літальні апарати. Дивлячись на їхні роботи, навіть не віриться, що вони виготовлені дитячими руками. Аби здешевити конструкції, багато вартісних деталей замінили на дешевші аналоги, які можна знайти в наших магазинах. У їхньому арсеналі чимало винаходів та знахідок, які використовують у роботі.

Могилів-подільські юні конструктори, вихованці гуртків авіа- та ракетомоделювання – володарі багатьох нагород, призери змагань, багато з них отримали вже спортивні розряди. Дякуючи їхнім вмілим рученятам, бійцям на фронті допомагає сконструйований гуртківцями гексокоптер, який могилівчани передали прикордонникам. Про них знають в Польщі, Литві та Німеччині. Завдячуючи активній діяльності гуртківців, Могилів-Подільський отримав честь провести всеукраїнські змагання повітряних зміїв, які заплановані на квітень.

17 січня депутат обласної Ради Геннадій Вацак привітав вихованців гуртків, вручив подяки керівникам та гуртківцям та фінаснову допомогу на розвиток дитячої творчості.

– Ви – великі молодці! Вірю, що ви розробите моделі літальних апаратів, котрі обов’язково виграють в чергових змаганнях, закріпивши за могилівчанами статус найвинахідливіших, адже ви такі і є, - зазначив Геннадій Анатолійович.

Діти запросили гостя на демонстрацію їхніх робіт. Разом з юними винахідниками депутат запускав літаки та ракети. Діти й дорослі спільно раділи, коли літак робив черговий віраж та виконував фігури вищого пілотажу, гуртом давали відлік запуску ракети, а потім шукали, де ж вона приземлилася. Загалом усі отримали багато незабутніх вражень, які «закріпили» солодкими гостинцями.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2017 року, 11:17 Переглядів: 746

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація