Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Маленькі винахідники з Могилева-Подільського передали прикордонникам гексокоптер Роздрукувати

Безліч винаходів створюються щодня у всьому світі. Склався певний стереотип, що винахідники – це дорослі, однак існує чимало відкриттів, авторами яких є діти. Фруктове морозиво, калькулятор, водні лижі, шрифт Брайля, хутряні навушники, рукавички без пальців, паперовий пакет з квадратним дном – все це безцінні дарунки маленьких геніїв.

Щороку більше 500 тисяч юних геніїв винаходять різноманітні ігри, створюють та вдосконалюють роботів і техніку. Завдяки дитячим винаходам, наше життя стає цікавішим та більш зручним.

В Могилеві-Подільському також є свій «золотий запас» юних винахідників. Вони згуртувалися навколо гуртків авіа- та ракетомоделювання, що працюють на базі навчально-виховного комплексу – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – ліцей. Усіх їх об’єднала мрія про небо. Керують гуртками самовіддані педагоги – Сергій Зброжек та Олександр Водзянівський. Юні конструктори, втілюючи свою ідею підкорити небо, виготовляють різного класу літальні апарати. Дивлячись на їхні роботи, навіть не віриться, що вони виготовлені дитячими руками. Аби здешевити конструкції, багато вартісних деталей замінили на дешевші аналоги, які можна знайти в наших магазинах. У їхньому арсеналі чимало винаходів та знахідок, які використовують у роботі.

Могилів-подільські юні конструктори, вихованці гуртків авіа- та ракетомоделювання – володарі багатьох нагород, призери змагань, багато з них отримали вже спортивні розряди. Дякуючи їхнім вмілим рученятам, бійцям на фронті допомагає сконструйований гуртківцями гексокоптер, який могилівчани передали прикордонникам. Про них знають в Польщі, Литві та Німеччині. Завдячуючи активній діяльності гуртківців, Могилів-Подільський отримав честь провести всеукраїнські змагання повітряних зміїв, які заплановані на квітень.

17 січня депутат обласної Ради Геннадій Вацак привітав вихованців гуртків, вручив подяки керівникам та гуртківцям та фінаснову допомогу на розвиток дитячої творчості.

– Ви – великі молодці! Вірю, що ви розробите моделі літальних апаратів, котрі обов’язково виграють в чергових змаганнях, закріпивши за могилівчанами статус найвинахідливіших, адже ви такі і є, - зазначив Геннадій Анатолійович.

Діти запросили гостя на демонстрацію їхніх робіт. Разом з юними винахідниками депутат запускав літаки та ракети. Діти й дорослі спільно раділи, коли літак робив черговий віраж та виконував фігури вищого пілотажу, гуртом давали відлік запуску ракети, а потім шукали, де ж вона приземлилася. Загалом усі отримали багато незабутніх вражень, які «закріпили» солодкими гостинцями.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2017 року, 11:17 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація