Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Маленькі винахідники з Могилева-Подільського передали прикордонникам гексокоптер Роздрукувати

Безліч винаходів створюються щодня у всьому світі. Склався певний стереотип, що винахідники – це дорослі, однак існує чимало відкриттів, авторами яких є діти. Фруктове морозиво, калькулятор, водні лижі, шрифт Брайля, хутряні навушники, рукавички без пальців, паперовий пакет з квадратним дном – все це безцінні дарунки маленьких геніїв.

Щороку більше 500 тисяч юних геніїв винаходять різноманітні ігри, створюють та вдосконалюють роботів і техніку. Завдяки дитячим винаходам, наше життя стає цікавішим та більш зручним.

В Могилеві-Подільському також є свій «золотий запас» юних винахідників. Вони згуртувалися навколо гуртків авіа- та ракетомоделювання, що працюють на базі навчально-виховного комплексу – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – ліцей. Усіх їх об’єднала мрія про небо. Керують гуртками самовіддані педагоги – Сергій Зброжек та Олександр Водзянівський. Юні конструктори, втілюючи свою ідею підкорити небо, виготовляють різного класу літальні апарати. Дивлячись на їхні роботи, навіть не віриться, що вони виготовлені дитячими руками. Аби здешевити конструкції, багато вартісних деталей замінили на дешевші аналоги, які можна знайти в наших магазинах. У їхньому арсеналі чимало винаходів та знахідок, які використовують у роботі.

Могилів-подільські юні конструктори, вихованці гуртків авіа- та ракетомоделювання – володарі багатьох нагород, призери змагань, багато з них отримали вже спортивні розряди. Дякуючи їхнім вмілим рученятам, бійцям на фронті допомагає сконструйований гуртківцями гексокоптер, який могилівчани передали прикордонникам. Про них знають в Польщі, Литві та Німеччині. Завдячуючи активній діяльності гуртківців, Могилів-Подільський отримав честь провести всеукраїнські змагання повітряних зміїв, які заплановані на квітень.

17 січня депутат обласної Ради Геннадій Вацак привітав вихованців гуртків, вручив подяки керівникам та гуртківцям та фінаснову допомогу на розвиток дитячої творчості.

– Ви – великі молодці! Вірю, що ви розробите моделі літальних апаратів, котрі обов’язково виграють в чергових змаганнях, закріпивши за могилівчанами статус найвинахідливіших, адже ви такі і є, - зазначив Геннадій Анатолійович.

Діти запросили гостя на демонстрацію їхніх робіт. Разом з юними винахідниками депутат запускав літаки та ракети. Діти й дорослі спільно раділи, коли літак робив черговий віраж та виконував фігури вищого пілотажу, гуртом давали відлік запуску ракети, а потім шукали, де ж вона приземлилася. Загалом усі отримали багато незабутніх вражень, які «закріпили» солодкими гостинцями.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2017 року, 11:17 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація