Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Марчін Бугайський: «Ми дуже цінуємо випробуваних друзів, якими є вінничани» Роздрукувати

17-18 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк матиме протокольні зустрічі з офіційними делегаціями п’яти іноземних країн. Святкувати День Європи до Вінниці прибули понад півтори сотні закордонних гостей із Молдови, Румунії, Польщі, Німеччини та Грузії.

17 травня відбулася зустріч із заступником маршалка Лодзинського воєводства Марчіном Бугайським. Польський гість був одним із доповідачів під час Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Під час особистої розмови із головою облради пан Марчін зауважив, що він охоче погодився на участь у конференції, адже у своєму воєводстві він займається саме питаннями стратегічного планування. Він наголосив, що готовий не тільки ділитися досвідом Польщі, але й переймати нове у вінничан.

– Безумовно ми шукаємо нових партнерів для співпраці і в інших регіонах України, але ми дуже цінуємо старі контакти і випробуваних друзів, якими є для нас вінничани. Цінність цієї дружби довело саме життя, – відізвався про співпрацю заступник маршалка.

Сергій Татусяк подякував М.Бугайському за привітний прийом у Лодзі делегації працівників фінансових установ та Пенсійного Фонду Вінниччини, котрі у квітні переймали досвід роботи польських колег.

Він також повідомив, що вінницька сторона прийняла запрошення лодзинських партнерів щодо участі у господарському ярмарку, який відбудеться у вересні у Лодзі.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 14:12 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація