Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Марчін Бугайський: «Ми дуже цінуємо випробуваних друзів, якими є вінничани» Роздрукувати

17-18 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк матиме протокольні зустрічі з офіційними делегаціями п’яти іноземних країн. Святкувати День Європи до Вінниці прибули понад півтори сотні закордонних гостей із Молдови, Румунії, Польщі, Німеччини та Грузії.

17 травня відбулася зустріч із заступником маршалка Лодзинського воєводства Марчіном Бугайським. Польський гість був одним із доповідачів під час Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Під час особистої розмови із головою облради пан Марчін зауважив, що він охоче погодився на участь у конференції, адже у своєму воєводстві він займається саме питаннями стратегічного планування. Він наголосив, що готовий не тільки ділитися досвідом Польщі, але й переймати нове у вінничан.

– Безумовно ми шукаємо нових партнерів для співпраці і в інших регіонах України, але ми дуже цінуємо старі контакти і випробуваних друзів, якими є для нас вінничани. Цінність цієї дружби довело саме життя, – відізвався про співпрацю заступник маршалка.

Сергій Татусяк подякував М.Бугайському за привітний прийом у Лодзі делегації працівників фінансових установ та Пенсійного Фонду Вінниччини, котрі у квітні переймали досвід роботи польських колег.

Він також повідомив, що вінницька сторона прийняла запрошення лодзинських партнерів щодо участі у господарському ярмарку, який відбудеться у вересні у Лодзі.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 14:12 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація