Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Марчін Бугайський: «Ми дуже цінуємо випробуваних друзів, якими є вінничани» Роздрукувати

17-18 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк матиме протокольні зустрічі з офіційними делегаціями п’яти іноземних країн. Святкувати День Європи до Вінниці прибули понад півтори сотні закордонних гостей із Молдови, Румунії, Польщі, Німеччини та Грузії.

17 травня відбулася зустріч із заступником маршалка Лодзинського воєводства Марчіном Бугайським. Польський гість був одним із доповідачів під час Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Під час особистої розмови із головою облради пан Марчін зауважив, що він охоче погодився на участь у конференції, адже у своєму воєводстві він займається саме питаннями стратегічного планування. Він наголосив, що готовий не тільки ділитися досвідом Польщі, але й переймати нове у вінничан.

– Безумовно ми шукаємо нових партнерів для співпраці і в інших регіонах України, але ми дуже цінуємо старі контакти і випробуваних друзів, якими є для нас вінничани. Цінність цієї дружби довело саме життя, – відізвався про співпрацю заступник маршалка.

Сергій Татусяк подякував М.Бугайському за привітний прийом у Лодзі делегації працівників фінансових установ та Пенсійного Фонду Вінниччини, котрі у квітні переймали досвід роботи польських колег.

Він також повідомив, що вінницька сторона прийняла запрошення лодзинських партнерів щодо участі у господарському ярмарку, який відбудеться у вересні у Лодзі.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 14:12 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація