24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Марина Порошенко: «У Вінницькій області функціонує 145 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів» Роздрукувати

Сьогодні, 21 квітня, голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у офіційному відкритті інклюзивно-ресурсного центру, яке відбулося під патронатом першої леді України Марини Порошенко. На відкритті зазначеного центру також були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, місцеве керівництво, засоби масової інформації.

Основана мета цього центру – забезпечити дітей  з особливими освітніми потребами  психолого-педагогічною допомогою та системним кваліфікаційним супроводом.

Комунальну установу «Інклюзивно–ресурсний  центр» створено відповідно з рішенням 31 сесії 7 скликання Жмеринської міської ради від 14 грудня 2017р. №476.

На обладнання та облаштування центру виділено 695 тис. грн, з яких 187 тис. грн  – субвенція державного бюджету та  508 тис. грн. кошти міського бюджету.

Вінниччина стала п’ятнадцятим регіоном України у якому впроваджується інклюзивне освітнє середовище в рамках проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

За словами дружини Президента в області функціонує 145 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 255 дітей з особливим освітніми потребами.

Після офіційного відкриття інклюзивно-ресурсного центру Марина Порошенка та голова облдержадміністрації Валерій Коровій підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

 

Повернутись Створено: 21 квітня 2018 року, 16:03
Оновлено: 21 квітня 2018 року, 16:10
Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація