Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Марина Порошенко: «У Вінницькій області функціонує 145 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів» Роздрукувати

Сьогодні, 21 квітня, голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у офіційному відкритті інклюзивно-ресурсного центру, яке відбулося під патронатом першої леді України Марини Порошенко. На відкритті зазначеного центру також були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, місцеве керівництво, засоби масової інформації.

Основана мета цього центру – забезпечити дітей  з особливими освітніми потребами  психолого-педагогічною допомогою та системним кваліфікаційним супроводом.

Комунальну установу «Інклюзивно–ресурсний  центр» створено відповідно з рішенням 31 сесії 7 скликання Жмеринської міської ради від 14 грудня 2017р. №476.

На обладнання та облаштування центру виділено 695 тис. грн, з яких 187 тис. грн  – субвенція державного бюджету та  508 тис. грн. кошти міського бюджету.

Вінниччина стала п’ятнадцятим регіоном України у якому впроваджується інклюзивне освітнє середовище в рамках проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

За словами дружини Президента в області функціонує 145 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 255 дітей з особливим освітніми потребами.

Після офіційного відкриття інклюзивно-ресурсного центру Марина Порошенка та голова облдержадміністрації Валерій Коровій підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

 

Повернутись Створено: 21 квітня 2018 року, 16:03
Оновлено: 21 квітня 2018 року, 16:10
Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація