15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Марина Порошенко: «У Вінницькій області функціонує 145 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів» Роздрукувати

Сьогодні, 21 квітня, голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у офіційному відкритті інклюзивно-ресурсного центру, яке відбулося під патронатом першої леді України Марини Порошенко. На відкритті зазначеного центру також були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, місцеве керівництво, засоби масової інформації.

Основана мета цього центру – забезпечити дітей  з особливими освітніми потребами  психолого-педагогічною допомогою та системним кваліфікаційним супроводом.

Комунальну установу «Інклюзивно–ресурсний  центр» створено відповідно з рішенням 31 сесії 7 скликання Жмеринської міської ради від 14 грудня 2017р. №476.

На обладнання та облаштування центру виділено 695 тис. грн, з яких 187 тис. грн  – субвенція державного бюджету та  508 тис. грн. кошти міського бюджету.

Вінниччина стала п’ятнадцятим регіоном України у якому впроваджується інклюзивне освітнє середовище в рамках проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

За словами дружини Президента в області функціонує 145 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 255 дітей з особливим освітніми потребами.

Після офіційного відкриття інклюзивно-ресурсного центру Марина Порошенка та голова облдержадміністрації Валерій Коровій підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

 

Повернутись Створено: 21 квітня 2018 року, 16:03
Оновлено: 21 квітня 2018 року, 16:10
Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація