Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Марина Ставнійчук: «Впродовж місяця з’явиться указ Президента про реформу місцевого самоврядування» Роздрукувати

Радник Президента України, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук вважає, що впродовж місяця варто чекати на Указ Президента України про «Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Про це вона повідомила у Вінниці 17 травня під час Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

За словами Марини Ставнійчук, указ Глави держави практично розпочне перший етап реформи місцевого самоврядування, який триватиме протягом 2013-2014 років. Це підготовчий етап, який полягатиме в основному у роз’яснювальній роботі щодо реформи серед населення.

– Роз’яснювальна робота не має бути замкнена в системі самих органів самоврядування та виконавчої влади. Насамперед, ми маємо роз’яснити зміни та перетворення громадянам. Ми маємо дати зрозуміти людям, що вони можуть впливати на політичні рішення – підкреслила радник Президента.

Також М.Ставнійчук відзначила позитивний досвід Вінницької області у багатьох питаннях модернізації системи влади, розвитку територій, міжнародних відносин.

– Вінниччина в багатьох питаннях є піонером в Україні, має свою історію успіху в цих питаннях. Тому від вас ми найбільше чекаємо конструктивних пропозицій до проекту «Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», – звернулася до земляків Марина Ставнійчук.

Вона додала, що реалізація Концепції розпочнеться із внесення змін до Конституції України в частині положень, що регулюють систему органів влади.

 

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 19:22 Переглядів: 1167

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація