15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Марина Ставнійчук: «Впродовж місяця з’явиться указ Президента про реформу місцевого самоврядування» Роздрукувати

Радник Президента України, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук вважає, що впродовж місяця варто чекати на Указ Президента України про «Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Про це вона повідомила у Вінниці 17 травня під час Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

За словами Марини Ставнійчук, указ Глави держави практично розпочне перший етап реформи місцевого самоврядування, який триватиме протягом 2013-2014 років. Це підготовчий етап, який полягатиме в основному у роз’яснювальній роботі щодо реформи серед населення.

– Роз’яснювальна робота не має бути замкнена в системі самих органів самоврядування та виконавчої влади. Насамперед, ми маємо роз’яснити зміни та перетворення громадянам. Ми маємо дати зрозуміти людям, що вони можуть впливати на політичні рішення – підкреслила радник Президента.

Також М.Ставнійчук відзначила позитивний досвід Вінницької області у багатьох питаннях модернізації системи влади, розвитку територій, міжнародних відносин.

– Вінниччина в багатьох питаннях є піонером в Україні, має свою історію успіху в цих питаннях. Тому від вас ми найбільше чекаємо конструктивних пропозицій до проекту «Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», – звернулася до земляків Марина Ставнійчук.

Вона додала, що реалізація Концепції розпочнеться із внесення змін до Конституції України в частині положень, що регулюють систему органів влади.

 

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 19:22 Переглядів: 1401

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація