Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Марина Ставнійчук: «Впродовж місяця з’явиться указ Президента про реформу місцевого самоврядування» Роздрукувати

Радник Президента України, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук вважає, що впродовж місяця варто чекати на Указ Президента України про «Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Про це вона повідомила у Вінниці 17 травня під час Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

За словами Марини Ставнійчук, указ Глави держави практично розпочне перший етап реформи місцевого самоврядування, який триватиме протягом 2013-2014 років. Це підготовчий етап, який полягатиме в основному у роз’яснювальній роботі щодо реформи серед населення.

– Роз’яснювальна робота не має бути замкнена в системі самих органів самоврядування та виконавчої влади. Насамперед, ми маємо роз’яснити зміни та перетворення громадянам. Ми маємо дати зрозуміти людям, що вони можуть впливати на політичні рішення – підкреслила радник Президента.

Також М.Ставнійчук відзначила позитивний досвід Вінницької області у багатьох питаннях модернізації системи влади, розвитку територій, міжнародних відносин.

– Вінниччина в багатьох питаннях є піонером в Україні, має свою історію успіху в цих питаннях. Тому від вас ми найбільше чекаємо конструктивних пропозицій до проекту «Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», – звернулася до земляків Марина Ставнійчук.

Вона додала, що реалізація Концепції розпочнеться із внесення змін до Конституції України в частині положень, що регулюють систему органів влади.

 

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 19:22 Переглядів: 1130

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація