Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мас-медійний ювілей Роздрукувати

Телерадіокомпанія «Вінтера» відсвяткувала 100 років на двох

1 червня Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера» відзначила подвійний ювілей – 80 років існування обласного радіомовлення та 20 років телебачення. Обласна влада привітала команду «Вінтери» з днем народження та подарувала сертифікат на суму 100 тисяч гривень. Вручали подарунок голова обласної Ради Сергій Татусяк і перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Зокрема, Сергій Татусяк зазначив, що сьогодні «Вінтера» – один із потужних творців суспільної думки в області, відображення життя Вінниччини, помічник і співрозмовник для жителів краю.
– Це єдина потужна професійна команда, головним учасником якої є глядач та слухач. Для місцевої влади телебачення, радіо в особі «Вінтери» – це надійний партнер, без якого нам не побудувати демократичної правової держави та розвинутого громадянського суспільства, – зауважив С.Татусяк.
До слів очільників області приєдналися народні депутати України Григорій Калетнік, Юрій Гайдаєв, Анатолій Матвійчук, парламентарі попередніх скликань Олександр Шпак та Іван Бондарчук. Всі земляки прибули на ювілей з подарунками, які необхідні телевізійникам та радійникам у щоденній роботі.
Від Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення колектив «Вінтери» отримав Почесні відзнаки. Їх вручили перший заступником голови комітету Анатолій Мураховський та член Нацради Оксана Калетнік.
Особливі слова подяки за співпрацю ювіляри отримали від Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека.
Загалом на свято сторіччя на двох до «Вінтери» завітало близько півтисячі гостей.
Дякуючи всім за вірність до їхнього телеканалу та радіоефіру, генеральний директор ВОДТРК Любов Коваленко пообіцяла, що компанія збереже свої найкращі традиції та йтиме в ногу із сучасними вимогами. Зокрема, вона нагадала, що з 1 січня цього року ВДТ-6 мовить в цифровому форматі.

Довідка: Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА" заснована в листопаді 1932 року як Вінницький обласний комітет радіомовлення. Нині у своїй структурі має власний шостий метровий канал «ВДТ-6», обласне ефірно-проводове радіо і радіо «Хвиля», що працює в середньохвильовому діапазоні (873 кГц). У доробку компанії близько 50 власних програм, які виготовляють 13 редакцій. Вінницьке державне телебачення забезпечує щоденне 20-годинне інформування мешканців Вінницької, третини Хмельницької, Тернопільської, Одеської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської областей України, частково Молдови.

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація