Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Мас-медійний ювілей Роздрукувати

Телерадіокомпанія «Вінтера» відсвяткувала 100 років на двох

1 червня Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера» відзначила подвійний ювілей – 80 років існування обласного радіомовлення та 20 років телебачення. Обласна влада привітала команду «Вінтери» з днем народження та подарувала сертифікат на суму 100 тисяч гривень. Вручали подарунок голова обласної Ради Сергій Татусяк і перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Зокрема, Сергій Татусяк зазначив, що сьогодні «Вінтера» – один із потужних творців суспільної думки в області, відображення життя Вінниччини, помічник і співрозмовник для жителів краю.
– Це єдина потужна професійна команда, головним учасником якої є глядач та слухач. Для місцевої влади телебачення, радіо в особі «Вінтери» – це надійний партнер, без якого нам не побудувати демократичної правової держави та розвинутого громадянського суспільства, – зауважив С.Татусяк.
До слів очільників області приєдналися народні депутати України Григорій Калетнік, Юрій Гайдаєв, Анатолій Матвійчук, парламентарі попередніх скликань Олександр Шпак та Іван Бондарчук. Всі земляки прибули на ювілей з подарунками, які необхідні телевізійникам та радійникам у щоденній роботі.
Від Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення колектив «Вінтери» отримав Почесні відзнаки. Їх вручили перший заступником голови комітету Анатолій Мураховський та член Нацради Оксана Калетнік.
Особливі слова подяки за співпрацю ювіляри отримали від Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека.
Загалом на свято сторіччя на двох до «Вінтери» завітало близько півтисячі гостей.
Дякуючи всім за вірність до їхнього телеканалу та радіоефіру, генеральний директор ВОДТРК Любов Коваленко пообіцяла, що компанія збереже свої найкращі традиції та йтиме в ногу із сучасними вимогами. Зокрема, вона нагадала, що з 1 січня цього року ВДТ-6 мовить в цифровому форматі.

Довідка: Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА" заснована в листопаді 1932 року як Вінницький обласний комітет радіомовлення. Нині у своїй структурі має власний шостий метровий канал «ВДТ-6», обласне ефірно-проводове радіо і радіо «Хвиля», що працює в середньохвильовому діапазоні (873 кГц). У доробку компанії близько 50 власних програм, які виготовляють 13 редакцій. Вінницьке державне телебачення забезпечує щоденне 20-годинне інформування мешканців Вінницької, третини Хмельницької, Тернопільської, Одеської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської областей України, частково Молдови.

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація