Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Мас-медійний ювілей Роздрукувати

Телерадіокомпанія «Вінтера» відсвяткувала 100 років на двох

1 червня Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера» відзначила подвійний ювілей – 80 років існування обласного радіомовлення та 20 років телебачення. Обласна влада привітала команду «Вінтери» з днем народження та подарувала сертифікат на суму 100 тисяч гривень. Вручали подарунок голова обласної Ради Сергій Татусяк і перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Зокрема, Сергій Татусяк зазначив, що сьогодні «Вінтера» – один із потужних творців суспільної думки в області, відображення життя Вінниччини, помічник і співрозмовник для жителів краю.
– Це єдина потужна професійна команда, головним учасником якої є глядач та слухач. Для місцевої влади телебачення, радіо в особі «Вінтери» – це надійний партнер, без якого нам не побудувати демократичної правової держави та розвинутого громадянського суспільства, – зауважив С.Татусяк.
До слів очільників області приєдналися народні депутати України Григорій Калетнік, Юрій Гайдаєв, Анатолій Матвійчук, парламентарі попередніх скликань Олександр Шпак та Іван Бондарчук. Всі земляки прибули на ювілей з подарунками, які необхідні телевізійникам та радійникам у щоденній роботі.
Від Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення колектив «Вінтери» отримав Почесні відзнаки. Їх вручили перший заступником голови комітету Анатолій Мураховський та член Нацради Оксана Калетнік.
Особливі слова подяки за співпрацю ювіляри отримали від Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека.
Загалом на свято сторіччя на двох до «Вінтери» завітало близько півтисячі гостей.
Дякуючи всім за вірність до їхнього телеканалу та радіоефіру, генеральний директор ВОДТРК Любов Коваленко пообіцяла, що компанія збереже свої найкращі традиції та йтиме в ногу із сучасними вимогами. Зокрема, вона нагадала, що з 1 січня цього року ВДТ-6 мовить в цифровому форматі.

Довідка: Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА" заснована в листопаді 1932 року як Вінницький обласний комітет радіомовлення. Нині у своїй структурі має власний шостий метровий канал «ВДТ-6», обласне ефірно-проводове радіо і радіо «Хвиля», що працює в середньохвильовому діапазоні (873 кГц). У доробку компанії близько 50 власних програм, які виготовляють 13 редакцій. Вінницьке державне телебачення забезпечує щоденне 20-годинне інформування мешканців Вінницької, третини Хмельницької, Тернопільської, Одеської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської областей України, частково Молдови.

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1158

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація