Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Масовий спорт Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав учасників Всеукраїнських змагань із туризму

З 13 по 18 липня біля села Гранітне Немирівського району відбуватиметься Всеукраїнські змагання з пішохідного та велосипедного туризму серед юніорів. З урочистим відкриттям учасників з 27-ми регіонів України привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

«Пішохідний» чемпіонат цього року відзначає своє 40-річчя, а велотуризм – тільки другу річницю свого існування. Ювілейну дату організатори присвятили 20-й річниці незалежності України.
З поважною датою юніорів, ветеранів, тренерів, суддів пішохідного туризму привітав Сергій Татусяк. Він побажав командам цікавих маршрутів і суперництва на шляху до перемоги.
– Туризм, пішохідний і велосипедний, – це здоров’я, гартування, фундамент здоровому способу життя. Він виховує у молоді риси, які необхідні у дорослому самостійному житті: колективізм, плече друга, рука партнера, – наголосив С.Татусяк на відкритті турніру.
Він також зазначив, що обласна влада шукатиме можливості покращити матеріально-технічну базу Вінницького обласного центру дитячого й юнацького туризму та екскурсій, який разом з

Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді виступили організаторами цьогорічного Всеукраїнського турніру.
Вінницький обласний центр на змаганнях був представлений двома командами. За результатами змагань переможці отримають звання кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту.

Повернутись Створено: 14 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація