Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Масовий спорт Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав учасників Всеукраїнських змагань із туризму

З 13 по 18 липня біля села Гранітне Немирівського району відбуватиметься Всеукраїнські змагання з пішохідного та велосипедного туризму серед юніорів. З урочистим відкриттям учасників з 27-ми регіонів України привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

«Пішохідний» чемпіонат цього року відзначає своє 40-річчя, а велотуризм – тільки другу річницю свого існування. Ювілейну дату організатори присвятили 20-й річниці незалежності України.
З поважною датою юніорів, ветеранів, тренерів, суддів пішохідного туризму привітав Сергій Татусяк. Він побажав командам цікавих маршрутів і суперництва на шляху до перемоги.
– Туризм, пішохідний і велосипедний, – це здоров’я, гартування, фундамент здоровому способу життя. Він виховує у молоді риси, які необхідні у дорослому самостійному житті: колективізм, плече друга, рука партнера, – наголосив С.Татусяк на відкритті турніру.
Він також зазначив, що обласна влада шукатиме можливості покращити матеріально-технічну базу Вінницького обласного центру дитячого й юнацького туризму та екскурсій, який разом з

Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді виступили організаторами цьогорічного Всеукраїнського турніру.
Вінницький обласний центр на змаганнях був представлений двома командами. За результатами змагань переможці отримають звання кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту.

Повернутись Створено: 14 липня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація