Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Масовий спорт Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав учасників Всеукраїнських змагань із туризму

З 13 по 18 липня біля села Гранітне Немирівського району відбуватиметься Всеукраїнські змагання з пішохідного та велосипедного туризму серед юніорів. З урочистим відкриттям учасників з 27-ми регіонів України привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

«Пішохідний» чемпіонат цього року відзначає своє 40-річчя, а велотуризм – тільки другу річницю свого існування. Ювілейну дату організатори присвятили 20-й річниці незалежності України.
З поважною датою юніорів, ветеранів, тренерів, суддів пішохідного туризму привітав Сергій Татусяк. Він побажав командам цікавих маршрутів і суперництва на шляху до перемоги.
– Туризм, пішохідний і велосипедний, – це здоров’я, гартування, фундамент здоровому способу життя. Він виховує у молоді риси, які необхідні у дорослому самостійному житті: колективізм, плече друга, рука партнера, – наголосив С.Татусяк на відкритті турніру.
Він також зазначив, що обласна влада шукатиме можливості покращити матеріально-технічну базу Вінницького обласного центру дитячого й юнацького туризму та екскурсій, який разом з

Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді виступили організаторами цьогорічного Всеукраїнського турніру.
Вінницький обласний центр на змаганнях був представлений двома командами. За результатами змагань переможці отримають звання кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту.

Повернутись Створено: 14 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1044

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація