Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мати Героя України Максима Шимка ініціює створення відкритого музею Героїв Небесної Сотні Роздрукувати

9 листопада  відбулась робоча зустріч голови постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій,  Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексія Бородія з представником громадської організації «Родина Героїв «Небесної Сотні» Зоєю Кузьменко. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник начальника управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олена Василишина, заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Максим Студілко.

Під час зустрічі піднято низку питань, які стосуються співпраці органів публічної влади з громадською організацією «Родина Героїв «Небесної Сотні». Ініційовано розміщення у місцевих ЗМІ статей про погляди, мрії Героїв Небесної Сотні, їхніх думок про майбутнє України. Всі родини готові долучитись і розповісти про своїх рідних.

– Враховуючи те, що в наш час більше уваги приділяється учасникам АТО та членам їхніх сімей, ми менше говоримо про Героїв Небесної Сотні. Нинішня зустріч вчергове нагадала нам про необхідність піклуватись і про родини загиблих під час подій на Майдані. Тому, обговоривши актуальні питання, є пропозиція розробити додаткове Положення щодо компенсації пораненим Героям Небесної Сотні та дітям загиблих під час тих подій, – зауважив Олексій Бородій.

Зоя Шимко наголосила на необхідності активної просвітницької діяльності у галузі національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Фестиваль «Козацька держава – наша гордість і слава», який традиційно проходить у селі Байраківка Немирівського району, є надзвичайно актуальним у наш час. Ініціаторами фестивалю є громадська організація «Родина Героїв «Небесної сотні», Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та Немирівська міська ОТГ. Байраківська школа носить ім’я Героя України Максима Шимка, який загинув смертю хоробрих на Майдані взимку 2014 року.

Мати Героя України поділилась своїми ідеями щодо створення відкритого музею пам’яті, впровадження обласних премій та відзнак Героїв Небесної Сотні.

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 17:43 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація