9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Матір учасника АТО подякувала голові обласної Ради за сприяння у лікуванні сина Роздрукувати

Сьогодні, 29 вересня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою до очільника найвищого самоврядного органу звернулося 12 жителів Вінницької області. Зокрема, мешканець Вінниці Григорій Білохатнюк звернувся з проханням посприяти  вирішенню питання ремонту дороги зі сполученням Джурин-Сапіжанка.

Про необхідність вирубки пошкоджених дерев в Пятничанському парку, які несуть загрозу життю, звернувся колишній директор цього парку Віктор Барабанцев.

Анатолій Дмитрович зазначив, що чоловіку необхідно написати офіційне звернення, яке буде направлено на розгляд профільних комісій.

– На підставі цього ви отримаєте офіційну відповідь,  – сказав Анатолій Олійник.

З проханням допомогти вирішити в селі Безводному Ямпільського району проблему з освітленням, автобусним сполученням та мобільним зв’язком звернувся Безводнянський сільський голова Володимир Бойко.

Низка питань стосувалася проблем надання житла. Серед заявників була переселенка з Донецька Галина Проразгонова, яка наразі проживає в селі Могилівці Жмеринського району в родичів.

З колективним зверненням прийшли волонтери АТО, які возять на передову допомогу для бійців, але зараз виникла проблема із ремонтом автомобілів. Відтак, чоловіки просять допомогти з ремонтом, аби вони могли й надалі допомагати хлопцям на Сході.

– В області діє програма, яка передбачає підтримку учасників АТО, і в цю програму можна вносити необхідні зміни, – зауважив Анатолій Олійник. – Ваше звернення я направлю на профільну комісію обласної Ради, комісія розгляне це звернення та надасть свої обґрунтування і бачення щодо вирішення питання стосовно ремонту автомобіля.

Також з колективним зверненням до голови обласної Ради прийшли жителі села Курилівці Жмеринського району. Жінки скаржилися на недобросовісного орендаря, який, за їхніми словами, недоплачує їм за орендовані паї. Окрім того, селяни звинувачують його в підробці договорів.

Вислухавши всі скарги людей, Анатолій Дмитрович зауважив, що в області створено обласний оперативний штаб забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, який безпосередньо займається розглядом таких проблем.

– Ми запросимо представників вашої громади на наступне засідання антирейдерського штабу, щоб ви могли вирішити свою проблему,  – сказав Анатолій Дмитрович.

Зі словами вдячності за надання допомоги в лікуванні сина, який отримав поранення в АТО, прийшла жителька міста Гнівані Наталія Тримайло.

За допомогою та порадою для оформлення документів в будинок-інтернат звернулася пенсіонер-інвалід ІІ групи, жителька міста Літина Валентина Ліщук.

Також були питання стосовно надання матеріальної допомоги для лікування.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їхнього виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 15:23 Переглядів: 687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація