Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Мавіки та тепловізори передав бойовій бригаді «Червона калина» Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб Роздрукувати

Бригада «Червона калина» отримала чергову допомогу для посилення боєздатності підзрозділу. Від Міжрегіонального гуманітарного координаційного штабу військовим 14 штурмової бригади передали 10 «мавіків» 3Т, 15 тепловізорів та засоби гігієни.
Калинівський міський голова Василь Поліщук розповів, що міська громада - на постійному зв’язку з керівництвом військової частини, і завжди намагаються відповідати на запити про потреби. Він подякував керівникам обласної Ради та Вінницької міської ради за системну підтримку.
- Дякую Вячеславу Соколовому та Сергію Моргунову, яким ми направляємо листи, і вони нам жодного разу не відмовили. У них і більше завдань і більше можливостей, - сказав Василь Поліщук.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов зауважив, що сьогоднішня техніка – це лише один з епізодів постійної підтримки військових.
- Наше завдання в цілому – максимально сконсолідувати зусилля і в рамкам роботи Координаційного штабу, і громад, щоб максимально допомагати в першу чергу підрозділам, які базуються на території Вінницької області, - сказав Сергій Моргунов.
Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що допомога військовим – безумовний пріоритет №1.
- Розуміємо, що для перемоги маємо працювати всі: хто на передовій безпосередньо виконує бойові завдання, хто в тилу – знаходити максимум можливостей, щоб надавати матеріальну й технічну підтримку. Це наближає перемогу! – наголосив Вячеслав Соколовий.
Заступник командира військової частини подякував від імені особового складу, який виконує бойові завдання, за отримані «мавіки» й тепловізори та за підтримку їхньої бригади.
- Під час реальних бойових дій мавіки – на два-три дні. Дякуємо, що ви нас підтримуєте, допомагаєте, - сказав він.
Голові обласної Ради Вячеславу Соколовому вручили іменну нагороду з логотипом «Червоної калини», подяку та прапор бойової бригади. Такі самі нагороди отримали Сергій Моргунов та керівник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман.
Довідково. Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено на початку березня 2022 року спільним рішенням голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового та Вінницького міського голови Сергія Моргунова. Очолює штаб Володимир Гройсман.

Повернутись Створено: 15 квітня 2024 року, 10:52

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація