Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

М.Азаров: «Ніякого застосування сили проти мирних мітингувальників ніколи не буде!» Роздрукувати

11 грудня голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

Частину засідання урядовці присвятили питанню євроінтеграційного курсу держави та подій на євромайданах країни.

У своєму виступі Прем'єр-міністр України Микола Азаров зауважив, що уряд, як і люди на майданах, виступає за якнайшвидше підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

– Ми запропонували Єврокомісії розглянути, в яких умовах буде працювати наша промисловість, економіка в цілому. Ми пропонуємо вирішити питання надання Україні фінансової допомоги. Ми визначили приблизний обсяг – 20 млрд. євро. Підкреслюю, що йдеться не про безповоротну допомогу з європейського бюджету. Ні, ми реалісти. Ми пропонуємо, щоб Євросоюз взяв участь в інвестуванні спільних взаємовигідних проектів, таких як модернізація і розширення європейських транспортних коридорів, створення нового коридору на Кавказ з будівництвом транспортного переходу через Керченську протоку і т. ін. – пояснив Глава уряду.

Щодо подій на київському євромайдані 30 листопада, М.Азаров сказав, що розслідувати їх і покарати винних – мета влади. 

– Це наша спільна мета, адже абсолютно зрозуміло, що силовий конфлікт 30 листопада був не на користь владі. Він спрацював проти неї, дав привід для ескалації протестів. Тому влада зацікавлена всебічно розслідувати ці події. Нам вкрай важливо з’ясувати, хто так підставив владу, хто понесе відповідальність, – заявив Прем'єр-міністр.

Він запропонував тристоронній формат контролю за розслідуванням – за участю представників влади, опозиції, міжнародної спільноти. І додав: «ніякого застосування сили проти мирних мітингувальників ніколи не буде!»

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2013 року, 12:15 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація