6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Медіа-простір Роздрукувати

Ігор Кревський: «Громадяни мають право на інформацію, а влада зобов’язана гарантувати її доступність»

Влада зобов’язана систематично інформувати громадян про плани та результати своєї діяльності, вважає 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. На цьому він наголосив 13 грудня під час обласної селекторної наради щодо передплати періодичних видань на 2012 рік.
Участь у нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління у справах преси та інформації ОДА Світлана Василюк, голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови міст обласного значення, представники галузевих управлінь та відділень поштового зв’язку.

Звертаючись до учасників наради, Ігор Кревський зазначив, що дії влади не можуть бути успішними без підтримки населення.
– Громадяни мають право на інформацію, а влада зобов’язана гарантувати її доступність. Адже, якщо громадяни поінформовані, то вони свідомо долучаються до процесу управління державними та місцевими справами, до участі в житті регіону, – сказав 1-й заступник голови обласної Ради.
Основним інформаційним «посередником» між народом і владою на сьогодні залишаються засоби масової інформації, а на периферії – саме комунальні ЗМІ.
З огляду на пасивну передплатну кампанію в області, Ігор Кревський та Любов Спірідонова закликали районні органи влади, поштовиків та редакції комунальних газет спільними зусиллями прискорити передплату районної преси, обласної газети «Вінниччина», державних видань «Голос України», «Урядовий кур’єр» та «Офіційного вісника Президента України».
Посадовці нагадали, що цьогорічну передплатну кампанію продовжено на тиждень – до 22 грудня для республіканських видань та до кінця грудня для місцевої періодики.
У ході селекторної наради було заслухано інформацію районів, де передплата комунальних і державних видань триває найкраще, і районів-аутсайдерів.
Також представниками обласної влади були порушенні питання наповнюваності веб-сайтів органів державної влади та місцевого самоврядування районного рівня. Районам, які наразі не мають сайтів райдержадміністрацій і райрад дано доручення розглянути можливість їхнього створення.

Повернутись Створено: 13 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація