Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Медіа-простір Роздрукувати

Ігор Кревський: «Громадяни мають право на інформацію, а влада зобов’язана гарантувати її доступність»

Влада зобов’язана систематично інформувати громадян про плани та результати своєї діяльності, вважає 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. На цьому він наголосив 13 грудня під час обласної селекторної наради щодо передплати періодичних видань на 2012 рік.
Участь у нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління у справах преси та інформації ОДА Світлана Василюк, голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови міст обласного значення, представники галузевих управлінь та відділень поштового зв’язку.

Звертаючись до учасників наради, Ігор Кревський зазначив, що дії влади не можуть бути успішними без підтримки населення.
– Громадяни мають право на інформацію, а влада зобов’язана гарантувати її доступність. Адже, якщо громадяни поінформовані, то вони свідомо долучаються до процесу управління державними та місцевими справами, до участі в житті регіону, – сказав 1-й заступник голови обласної Ради.
Основним інформаційним «посередником» між народом і владою на сьогодні залишаються засоби масової інформації, а на периферії – саме комунальні ЗМІ.
З огляду на пасивну передплатну кампанію в області, Ігор Кревський та Любов Спірідонова закликали районні органи влади, поштовиків та редакції комунальних газет спільними зусиллями прискорити передплату районної преси, обласної газети «Вінниччина», державних видань «Голос України», «Урядовий кур’єр» та «Офіційного вісника Президента України».
Посадовці нагадали, що цьогорічну передплатну кампанію продовжено на тиждень – до 22 грудня для республіканських видань та до кінця грудня для місцевої періодики.
У ході селекторної наради було заслухано інформацію районів, де передплата комунальних і державних видань триває найкраще, і районів-аутсайдерів.
Також представниками обласної влади були порушенні питання наповнюваності веб-сайтів органів державної влади та місцевого самоврядування районного рівня. Районам, які наразі не мають сайтів райдержадміністрацій і райрад дано доручення розглянути можливість їхнього створення.

Повернутись Створено: 13 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1093

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація