24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Медіа-простір Роздрукувати

Ігор Кревський: «Громадяни мають право на інформацію, а влада зобов’язана гарантувати її доступність»

Влада зобов’язана систематично інформувати громадян про плани та результати своєї діяльності, вважає 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. На цьому він наголосив 13 грудня під час обласної селекторної наради щодо передплати періодичних видань на 2012 рік.
Участь у нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління у справах преси та інформації ОДА Світлана Василюк, голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови міст обласного значення, представники галузевих управлінь та відділень поштового зв’язку.

Звертаючись до учасників наради, Ігор Кревський зазначив, що дії влади не можуть бути успішними без підтримки населення.
– Громадяни мають право на інформацію, а влада зобов’язана гарантувати її доступність. Адже, якщо громадяни поінформовані, то вони свідомо долучаються до процесу управління державними та місцевими справами, до участі в житті регіону, – сказав 1-й заступник голови обласної Ради.
Основним інформаційним «посередником» між народом і владою на сьогодні залишаються засоби масової інформації, а на периферії – саме комунальні ЗМІ.
З огляду на пасивну передплатну кампанію в області, Ігор Кревський та Любов Спірідонова закликали районні органи влади, поштовиків та редакції комунальних газет спільними зусиллями прискорити передплату районної преси, обласної газети «Вінниччина», державних видань «Голос України», «Урядовий кур’єр» та «Офіційного вісника Президента України».
Посадовці нагадали, що цьогорічну передплатну кампанію продовжено на тиждень – до 22 грудня для республіканських видань та до кінця грудня для місцевої періодики.
У ході селекторної наради було заслухано інформацію районів, де передплата комунальних і державних видань триває найкраще, і районів-аутсайдерів.
Також представниками обласної влади були порушенні питання наповнюваності веб-сайтів органів державної влади та місцевого самоврядування районного рівня. Районам, які наразі не мають сайтів райдержадміністрацій і райрад дано доручення розглянути можливість їхнього створення.

Повернутись Створено: 13 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація