Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Медичні та навчальні заклади Калинівської громади до зими готові Роздрукувати

15 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відвідав з робочою поїздкою Калинівську громаду. Він ознайомився з тим, як триває підготовка до опалювального сезону в освітніх закладах, а також у центральній районній лікарні. Участь у робочій поїздці взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач та депутат обласної Ради Ілля Гуменчук.

Із роботою Калинівського ліцею №3 ознайомила директорка закладу Валентина Кугай. За результатами цьогорічного національного мультимедійного тесту цей заклад освіти посів ІІ місце у рейтингу шкіл Вінницької області. У ліцеї навчаються 359 учнів, працюють 41 педагог. До нового навчального року там ґрунтовно готувалися: зокрема, облаштували укриття, а також замінили газовий котел та відремонтували опалювальний пункт.

Низку ремонтних робіт до початку навчального року провели також у ліцеї №2. Директорка ліцею Світлана Гетьман розповіла, що в закладі навчаються 867 учнів, із них - 25 внутрішньо переміщених осіб, працюють 77 педагогів. Початкова школа навчається в одну зміну. До початку навчального року були відремонтовані орендовані приміщення укриття, якими користується ліцей.

Калинівський міський голова Василь Поліщук зазначив, що до опалювального сезону громада готова.

- В деяких навальних закладах котли працюють на газу, дровах та вугіллі. Щодо альтеративних видів палива, то концентруємося на дровах. Ми їх самі і заготовляємо. Дрова закуповуємо тільки для потреб лікарні, - розповів Василь Поліщук. – Маємо й альтернативне електроживлення. ФАПи, амбулаторії, навчальні заклади повністю забезпечені генераторами.

Калинівська центральна районна лікарня опалюється за допомогою трьох котлів, один із них працює на газу і використовується лише в сильні морози, а два – на дровах та вугіллі. Для закладу придбали новий твердопаливний котел - значно потужніший.

Нині в лікарні облаштовують реабілітаційне відділення. Міський голова Василь Поліщук розповідає, що сучасне обладнання для цього відділення замовили у Франції в міста-побратима.

- Наші партнери з Франції і раніше допомагали нам з генераторами. Усі наші пацієнти мають перебувати в нормальних умовах, - каже Василь Поліщук. – Ми не економимо на матеріалах. Усі роботи виконуємо своїми силами. У нас є відповідні бригади, є спеціалісти.

Калинівський міський голова Василь Поліщук – один з координаторів Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Голова обласної Ради відзначив правильну організацію роботи в Калинівській громаді.

- Ми - на порозі опалювального сезону, країна – у війні. Тому правильна організація роботи із забезпечення теплом, особливо закладів освіти та медицини, - це надзвичайно важливо. У Калинівській громаді дуже добре розуміють цю проблематику. Тут гарно підготувалися до зимового періоду, - сказав Вячеслав Соколовий. - Голова громади Василь Поліщук разом зі своєю командою знаходить правильні рішення. Альтернативні джерела опалення є в переважній більшості закладів, а котельні забезпечені генераторами – це важливо.

Повернутись Створено: 15 вересня 2023 року, 15:40

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація