Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Медичні та навчальні заклади Калинівської громади до зими готові Роздрукувати

15 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відвідав з робочою поїздкою Калинівську громаду. Він ознайомився з тим, як триває підготовка до опалювального сезону в освітніх закладах, а також у центральній районній лікарні. Участь у робочій поїздці взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач та депутат обласної Ради Ілля Гуменчук.

Із роботою Калинівського ліцею №3 ознайомила директорка закладу Валентина Кугай. За результатами цьогорічного національного мультимедійного тесту цей заклад освіти посів ІІ місце у рейтингу шкіл Вінницької області. У ліцеї навчаються 359 учнів, працюють 41 педагог. До нового навчального року там ґрунтовно готувалися: зокрема, облаштували укриття, а також замінили газовий котел та відремонтували опалювальний пункт.

Низку ремонтних робіт до початку навчального року провели також у ліцеї №2. Директорка ліцею Світлана Гетьман розповіла, що в закладі навчаються 867 учнів, із них - 25 внутрішньо переміщених осіб, працюють 77 педагогів. Початкова школа навчається в одну зміну. До початку навчального року були відремонтовані орендовані приміщення укриття, якими користується ліцей.

Калинівський міський голова Василь Поліщук зазначив, що до опалювального сезону громада готова.

- В деяких навальних закладах котли працюють на газу, дровах та вугіллі. Щодо альтеративних видів палива, то концентруємося на дровах. Ми їх самі і заготовляємо. Дрова закуповуємо тільки для потреб лікарні, - розповів Василь Поліщук. – Маємо й альтернативне електроживлення. ФАПи, амбулаторії, навчальні заклади повністю забезпечені генераторами.

Калинівська центральна районна лікарня опалюється за допомогою трьох котлів, один із них працює на газу і використовується лише в сильні морози, а два – на дровах та вугіллі. Для закладу придбали новий твердопаливний котел - значно потужніший.

Нині в лікарні облаштовують реабілітаційне відділення. Міський голова Василь Поліщук розповідає, що сучасне обладнання для цього відділення замовили у Франції в міста-побратима.

- Наші партнери з Франції і раніше допомагали нам з генераторами. Усі наші пацієнти мають перебувати в нормальних умовах, - каже Василь Поліщук. – Ми не економимо на матеріалах. Усі роботи виконуємо своїми силами. У нас є відповідні бригади, є спеціалісти.

Калинівський міський голова Василь Поліщук – один з координаторів Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Голова обласної Ради відзначив правильну організацію роботи в Калинівській громаді.

- Ми - на порозі опалювального сезону, країна – у війні. Тому правильна організація роботи із забезпечення теплом, особливо закладів освіти та медицини, - це надзвичайно важливо. У Калинівській громаді дуже добре розуміють цю проблематику. Тут гарно підготувалися до зимового періоду, - сказав Вячеслав Соколовий. - Голова громади Василь Поліщук разом зі своєю командою знаходить правильні рішення. Альтернативні джерела опалення є в переважній більшості закладів, а котельні забезпечені генераторами – це важливо.

Повернутись Створено: 15 вересня 2023 року, 15:40

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація