Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

Медичні заклади Вінниччини отримали гуманітарну допомогу – багатофункціональні ліжка та медичні апарати Роздрукувати

31 серпня у рамках діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу фонд «Вінниця – комфортне та безпечне місто» передав багатофункціональні ліжка та апарат ШВЛ до одного з обласних медичних закладів.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий особисто допоміг у доставці вантажу.

– Організатори фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» – це наші депутати – Андрій Ковальов – обласної Ради, Катерина Поджаренко – Вінницької міської ради. Вони давно працюють із різними іноземними донорами та допомагають медичним закладам Вінниччини та не тільки, – каже Вячеслав Соколовий. –  Допомога, яка надходить, – дуже різнопланова. В цей складний для країни час, в період війни, підтримка медицини – це надзвичайно важливо.

Голова обласної Ради зазначив, що фонд є партнером Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, створеного обласною та Вінницькою міською радами.

– Штаб постійно моніторить і потреби, і можливості. Сьогодні фондом передано медичному закладу 5 ліжок, дві кушетки та апарат ШВЛ. Це дуже потрібні речі у будь-який період, – додає Вячеслав Соколовий. – По області ліжка також отримають медичні заклади в Жмеринській, Крижопільській та Хмільницькій громадах.  Всього ліжок  – 21.  Це не вперше медзаклади забезпечують ліжками. Така робота продовжується.  Дякую організаторам фонду та нашим міжнародним партнерам. Така співпраця дає можливість якісно допомагати людям.

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов зазначив, що з початку військової агресії фонд «Вінниця – комфортне та безпечне місто» передав гуманітарної продукції на близько 10 млн грн.

– Це вже четверта фура за шість місяців. Ми передали за цей час близько 150 багатофункціональних ліжок та протипролежневих матраців, – розповідає Андрій Ковальов. – Допомогу надав благодійний фонд «Родина Білефельд» з Німеччини. Ми отримуємо від них майже половину нашої продукції. Співпрацюємо вже 10 років. Ми робимо все для перемоги. Працюємо спільно!

Депутатка Вінницької міської ради, співзасновниця фонду Катерина Поджаренко зазначила, що до якості гуманітарної допомоги фонд підходить дуже ретельно.

– Ми обов’язково перевіряємо стан, якість та наскільки продукція відповідає потребам. Наприклад, у ліжок або апаратури може бути різний рік виготовлення. Тому необхідно перевіряти їх стан, чи не потрібно щось відремонтувати або доукомплектувати. Адже ми розуміємо, що багатофункціональні ліжка у наших лікарнях будуть використовуватися і п’ять, і десять років, – розповідає Катерина Поджаренко. – Наш фонд працює вже понад десять років, має гарну репутацію серед міжнародних організацій. Тому нам не потрібно переконувати інші фонди в тому, що їхня допомога дійде за призначенням. До того ж, наші донори приїжджають та перевіряють, у якому стані їхня допомога, чи дійшла до адресата та як використовується в медичних закладах. Тому у нас є багаторічна співпраця та довіра, яка вже не потребує якогось підтвердження.

Директор обласного медичного закладу подякувала Вячеславу Соколовому та  благодійному фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто», а саме Андрію Ковальову і Катерині Поджаренко, за надану допомогу.

– Це не перша така допомога для наших пацієнтів. Багатофункціональні ліжка нам необхідні. Оскільки ми маємо реабілітаційні пакети, до нас приїжджають пацієнти після інсультів та різних травматологічних уражень. Вони мають обмеження в русі, деяких функціях, – каже лікар. – Багатофункціональні ліжка є для них необхідними. Вони поліпшують якість перебування пацієнта в лікарні, його комфорт, власне, саму медичну послугу. Такі ліжка полегшують і роботу медиків. У нас є хірургічне відділення, де працюють палати інтенсивної терапії, в них буде використовуватися ШВЛ.

Вона додала, що лікувальний заклад займався постковідною реабілітацією, де пацієнти знаходилися на кисневих концентраторах або потребували ШВЛ. Тому отриманий апарат є важливим доповненням для поліпшення медичних послуг.

Повернутись Створено: 31 серпня 2022 року, 13:17

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація