Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Медійний простір Роздрукувати

Обласна Рада співпрацюватиме з Парламентським телеканалом «РАДА»

Вінницька обласна Рада має намір співпрацювати із Парламентським телеканалом «РАДА» в сфері висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування регіону та життя Вінниччини загалом. Про це йшла мова під час зустрічі з директором Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України Василем Климчуком, яка відбулася 25 січня у Вінниці.

Зі сторони обласної Ради на зустрічі були присутні заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Тетяна Яременко, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко, депутати обласної Ради Наталія Гетце та Олексій Гаврилов, спеціаліст виконавчої дирекції Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Микола Годованець.
Вони поінформували Василя Климчука про основні напрями діяльності обласної Ради та органів місцевого самоврядування області в цілому. Особливо телеканал «РАДА» цікавить висвітлення питання про роботу самоврядної гілки влади.
– Ми хочемо показати речі, які відбуваються на Вінниччині, іншим регіонам. Бо те, що сьогодні пропагує Татусяк, – особливо в місцевому самоврядуванні, враховуючи іноземний досвід, – не може запропонувати жодна інша область, – прокоментував бажання співпрацювати з Вінниччиною В.Климчук.
Відтак сторони домовилися про підписання угоди про співпрацю між Вінницькою обласною Радою та Дирекцію телерадіопрограм Верховної Ради України. Це буде перша подібна угода між каналом та регіоном.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація