Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Медійний простір Роздрукувати

Обласна Рада співпрацюватиме з Парламентським телеканалом «РАДА»

Вінницька обласна Рада має намір співпрацювати із Парламентським телеканалом «РАДА» в сфері висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування регіону та життя Вінниччини загалом. Про це йшла мова під час зустрічі з директором Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України Василем Климчуком, яка відбулася 25 січня у Вінниці.

Зі сторони обласної Ради на зустрічі були присутні заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Тетяна Яременко, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко, депутати обласної Ради Наталія Гетце та Олексій Гаврилов, спеціаліст виконавчої дирекції Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Микола Годованець.
Вони поінформували Василя Климчука про основні напрями діяльності обласної Ради та органів місцевого самоврядування області в цілому. Особливо телеканал «РАДА» цікавить висвітлення питання про роботу самоврядної гілки влади.
– Ми хочемо показати речі, які відбуваються на Вінниччині, іншим регіонам. Бо те, що сьогодні пропагує Татусяк, – особливо в місцевому самоврядуванні, враховуючи іноземний досвід, – не може запропонувати жодна інша область, – прокоментував бажання співпрацювати з Вінниччиною В.Климчук.
Відтак сторони домовилися про підписання угоди про співпрацю між Вінницькою обласною Радою та Дирекцію телерадіопрограм Верховної Ради України. Це буде перша подібна угода між каналом та регіоном.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація