Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Медійний простір Роздрукувати

Обласна Рада співпрацюватиме з Парламентським телеканалом «РАДА»

Вінницька обласна Рада має намір співпрацювати із Парламентським телеканалом «РАДА» в сфері висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування регіону та життя Вінниччини загалом. Про це йшла мова під час зустрічі з директором Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України Василем Климчуком, яка відбулася 25 січня у Вінниці.

Зі сторони обласної Ради на зустрічі були присутні заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Тетяна Яременко, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко, депутати обласної Ради Наталія Гетце та Олексій Гаврилов, спеціаліст виконавчої дирекції Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Микола Годованець.
Вони поінформували Василя Климчука про основні напрями діяльності обласної Ради та органів місцевого самоврядування області в цілому. Особливо телеканал «РАДА» цікавить висвітлення питання про роботу самоврядної гілки влади.
– Ми хочемо показати речі, які відбуваються на Вінниччині, іншим регіонам. Бо те, що сьогодні пропагує Татусяк, – особливо в місцевому самоврядуванні, враховуючи іноземний досвід, – не може запропонувати жодна інша область, – прокоментував бажання співпрацювати з Вінниччиною В.Климчук.
Відтак сторони домовилися про підписання угоди про співпрацю між Вінницькою обласною Радою та Дирекцію телерадіопрограм Верховної Ради України. Це буде перша подібна угода між каналом та регіоном.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1087

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація