Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Механізми розвитку регіонів обговорили профільні комісії Вінниччини і Сьвєнтокшиська Роздрукувати

Відбулось спільне засідання трьох постійних комісій обласної Ради: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань економічних реформ, інвестиційної політики, промисловості, малого і середнього бізнесу, з питань регулювання комунальної власності та приватизації. Участь у засіданні комісій взяли представники делегації Свентокшиського воєводства Республіки Польща, які приїхали до Вінниці на святкування 22-ї річниці незалежності України.

Спільне засідання розпочала голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів обласної Ради Наталія Гетце. Голова комісії зазначила, що Вінницький регіон має тривалу історію співробітництва із Свентокшиським воєводством. І дана співпраця в останні роки тільки поглиблюється, про що свідчать численні поїздки делегацій від Вінницької області і Свентокшиського воєводства та реалізовані спільні проекти.

Разом із тим, формат співпраці на рівні комісій практикується вперше. Проте, як показало сьогоднішнє засідання, такий формат роботи є надзвичайно ефективним та перспективним, оскільки дозволяє обговорити конкретні проекти, над реалізацію яких будуть працювати регіони з України та Польщі.

У своєму виступі Наталія Гетце коротко озвучила напрямки, співпраця в яких є цікавою та актуальною для Вінницької області. Це, зокрема: обмін досвідом роботи комісій, напрацювання механізмів розподілу та контролю за використанням коштів місцевих бюджетів, розвиток малого і середнього бізнесу, створення бізнес-інкубаторів, державно-приватне партнерство, розробка інвестиційного паспорту та паспорту проектних пропозицій області, культурні обміни.

Голова комісії бюджету та фінансів сеймику Свентокшиського воєводства Річард Носовіч познайомив присутніх із основними напрямками роботи його комісії, завданнями, які покладаються на комісію.

Представник сеймику відзначив, що в Свентокшиському воєводстві активно проводиться політика підтримки малого підприємництва. Зокрема, успішно реалізується програма, націлена на розвиток мікро-підприємств, із чисельністю працюючих до 10 чоловік і річним оборотом до 2 млн. євро. Окрім того, в регіоні діють програми розвитку молодіжного підприємництва, які надають підтримку на створення бізнесу розміром до 20 тис.євро студентам старших курсів університетів.

Річард Носовіч, який також є керівником Агенції розвитку Свентокшиського воєводства, поінформував присутніх про грантові та регіональні програми, які діють в регіоні. Зокрема, учасники засідання комісій змогли дізнатись про досвід Польщі у створенні спеціальних економічних зон і їх вплив на економіку регіону. Одна з таких зон уже тривалий час успішно діє на території Свентокшиського воєводства. Депутат сеймику звернувся до присутніх із пропозицією відвідати Польщу та ознайомитись із досвідом діяльності сеймику, комісій, бізнесу, зокрема, підприємств, що знаходяться на території спеціальної економічної зони.

Наталія Гетце, підсумовуючи роботу постійних комісій, представила польським гостям напрацьовані проектні пропозиції в тих напрямкам діяльності, що були обговорені в рамках спільного засідання комісій. Сторони домовились, що будуть розробляти спільні грантові проекти та подавати їх до міжнародних і європейських фондів. За результатами проведеної роботи, було ухвалено рішення спільного засідання комісій, в якому відображено перелік напрямків для співпраці та проектів, над реалізацією яких працюватимуть комісії обласної Ради та сеймику Свентокшиського воєводства.

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 17:21 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація