Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мешканці села Дубова Жмеринського району переймаються питанням ремонту дороги «Дубова – Кармалюкове» Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова райдержадміністрації Олег Легеза здійснив виїзний прийом громадян в селі Дубова Жмеринського району. Перебуваючи на зустрічі з мешканцями села, разом з керівниками структурних підрозділів Жмеринської райдержадміністрації розглянув низку питань. Найбільше жителів хвилюють питання діяльності підприємства СО «Жмеринські електромережі». Очільник району разом з працівниками зобов’язався попрацювати над усуненням недоліків роботи підприємства.

Жителі Дубової також порушили питання щодо ремонту дороги в напрямі «Дубова – Кармалюкове», а також проведення швидкісного інтернету в селі. 

– Надав роз’яснення жителям села щодо земельних відносин, нарахування пенсій, стану виплати субсидій в районі, нововведення, які відбудуться в рамках проведення освітньої реформи, впровадження в районі медичної реформи, – прокоментував Олег Легеза на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Окрім того, депутат відвідав навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», що функціонує в селі.

– Був приємно вражений домашнім затишком та душевною теплотою, які панують у стінах закладу. Одразу помітно, що директор закладу Людмила Михайленко та працівники вкладають не тільки працю, але і душу в розвиток школи, – зазначив Олег Легеза. – Поспілкувався з вихованцями закладу та подарував їм двосторонню магнітну дошку для занять.

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 09:26 Переглядів: 1301

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація