Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Мешканці села Дубова Жмеринського району переймаються питанням ремонту дороги «Дубова – Кармалюкове» Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова райдержадміністрації Олег Легеза здійснив виїзний прийом громадян в селі Дубова Жмеринського району. Перебуваючи на зустрічі з мешканцями села, разом з керівниками структурних підрозділів Жмеринської райдержадміністрації розглянув низку питань. Найбільше жителів хвилюють питання діяльності підприємства СО «Жмеринські електромережі». Очільник району разом з працівниками зобов’язався попрацювати над усуненням недоліків роботи підприємства.

Жителі Дубової також порушили питання щодо ремонту дороги в напрямі «Дубова – Кармалюкове», а також проведення швидкісного інтернету в селі. 

– Надав роз’яснення жителям села щодо земельних відносин, нарахування пенсій, стану виплати субсидій в районі, нововведення, які відбудуться в рамках проведення освітньої реформи, впровадження в районі медичної реформи, – прокоментував Олег Легеза на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Окрім того, депутат відвідав навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», що функціонує в селі.

– Був приємно вражений домашнім затишком та душевною теплотою, які панують у стінах закладу. Одразу помітно, що директор закладу Людмила Михайленко та працівники вкладають не тільки працю, але і душу в розвиток школи, – зазначив Олег Легеза. – Поспілкувався з вихованцями закладу та подарував їм двосторонню магнітну дошку для занять.

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 09:26 Переглядів: 1417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація