Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мешканці села Павлівки Калинівського району звернулись з вимогами до облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

20 жовтня в приміщенні сесійної зали обласної Ради відбулась відкрита зустріч мешканців села Павлівки Калинівського району з заступником голови обласної державної адміністрації Василем Броварником. Участь у зібранні взяли заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк,  депутати облради Микола Копачевський, Валерій Скрипченко, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та понад 50 жителів села, які постраждали внаслідок вибухів на військових складах.

Представники села прийшли з відповідними вимогами та зверненнями щодо ремонту будівель, встановлення вікон, ремонту покрівель, внутрішніх пошкоджень, відшкодування за зіпсовану побутову та комп’ютерну техніку.

Зокрема, громадський активіст Анатолій Сопін озвучив низку проблем, пов’язаних з обстеженням, складенням дефектних актів більш, ніж 1000 будинків. Також наголосив на проблемах глиняних будинків, які зазнали механічних пошкоджень несучих конструкцій і потребують додаткового висновку для ремонту і відшкодування витрат.

Крім того, мешканка Павлівки запитала про відшкодування ремонтних робіт, які були проведені самостійно за власний кошт.

– Залучено додатково ще три організації, які займаються замірами та встановленням вікон. Таким чином, 10 підприємств працює над відновленням житла лише в Павлівці. Протягом тижня ці організації спроможні виготовити понад 700 склопакетів. На оперативній нараді я наголосив про необхідність чітко дотримуватись розробленого  механізму відшкодування населенню завданих збитків, відповідально підійти до оформлення документів, аби в майбутньому не виникало проблем з виплатою компенсацій громадянам – зазначив заступник голови ОДА Василь Броварник.

Жителі села вимагають розробити і впровадити механізми грошового відшкодування постраждалим від вибухів на арсеналі завданих збитків, згідно з актами і кошторисами персонально через банківські рахунки; максимально залучити профільні, проектні і будівельні організації для відновлення помешкань громадянам та інфраструктури села.

Після оголошення всіх вимог та завершення зібрання звернення були направлені до обласної державної адміністрації та обласної Ради для відповідного реагування.

За інформацією ДСНС у Вінницькій області, станом на 19 жовтня здійснено обстеження 8068 об’єктів. Загальна кількість пошкоджених будівель становить 1455, серед яких – будинки, квартири та інші капітальні споруди. З числа пошкоджених будівель відновлено 1227. Також, пошкоджено 1431 покрівля з яких відновлено 1408. Пошкоджено 8978 віконних блоків з яких 2693 встановлено, пошкоджено 508 дверних блоків, з яких встановлено 289.

 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2017 року, 13:43 Переглядів: 1528

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація