15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Мешканці села Павлівки Калинівського району звернулись з вимогами до облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

20 жовтня в приміщенні сесійної зали обласної Ради відбулась відкрита зустріч мешканців села Павлівки Калинівського району з заступником голови обласної державної адміністрації Василем Броварником. Участь у зібранні взяли заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк,  депутати облради Микола Копачевський, Валерій Скрипченко, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та понад 50 жителів села, які постраждали внаслідок вибухів на військових складах.

Представники села прийшли з відповідними вимогами та зверненнями щодо ремонту будівель, встановлення вікон, ремонту покрівель, внутрішніх пошкоджень, відшкодування за зіпсовану побутову та комп’ютерну техніку.

Зокрема, громадський активіст Анатолій Сопін озвучив низку проблем, пов’язаних з обстеженням, складенням дефектних актів більш, ніж 1000 будинків. Також наголосив на проблемах глиняних будинків, які зазнали механічних пошкоджень несучих конструкцій і потребують додаткового висновку для ремонту і відшкодування витрат.

Крім того, мешканка Павлівки запитала про відшкодування ремонтних робіт, які були проведені самостійно за власний кошт.

– Залучено додатково ще три організації, які займаються замірами та встановленням вікон. Таким чином, 10 підприємств працює над відновленням житла лише в Павлівці. Протягом тижня ці організації спроможні виготовити понад 700 склопакетів. На оперативній нараді я наголосив про необхідність чітко дотримуватись розробленого  механізму відшкодування населенню завданих збитків, відповідально підійти до оформлення документів, аби в майбутньому не виникало проблем з виплатою компенсацій громадянам – зазначив заступник голови ОДА Василь Броварник.

Жителі села вимагають розробити і впровадити механізми грошового відшкодування постраждалим від вибухів на арсеналі завданих збитків, згідно з актами і кошторисами персонально через банківські рахунки; максимально залучити профільні, проектні і будівельні організації для відновлення помешкань громадянам та інфраструктури села.

Після оголошення всіх вимог та завершення зібрання звернення були направлені до обласної державної адміністрації та обласної Ради для відповідного реагування.

За інформацією ДСНС у Вінницькій області, станом на 19 жовтня здійснено обстеження 8068 об’єктів. Загальна кількість пошкоджених будівель становить 1455, серед яких – будинки, квартири та інші капітальні споруди. З числа пошкоджених будівель відновлено 1227. Також, пошкоджено 1431 покрівля з яких відновлено 1408. Пошкоджено 8978 віконних блоків з яких 2693 встановлено, пошкоджено 508 дверних блоків, з яких встановлено 289.

 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2017 року, 13:43 Переглядів: 1755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація