24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Мешканці села Павлівки Калинівського району звернулись з вимогами до облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

20 жовтня в приміщенні сесійної зали обласної Ради відбулась відкрита зустріч мешканців села Павлівки Калинівського району з заступником голови обласної державної адміністрації Василем Броварником. Участь у зібранні взяли заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк,  депутати облради Микола Копачевський, Валерій Скрипченко, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та понад 50 жителів села, які постраждали внаслідок вибухів на військових складах.

Представники села прийшли з відповідними вимогами та зверненнями щодо ремонту будівель, встановлення вікон, ремонту покрівель, внутрішніх пошкоджень, відшкодування за зіпсовану побутову та комп’ютерну техніку.

Зокрема, громадський активіст Анатолій Сопін озвучив низку проблем, пов’язаних з обстеженням, складенням дефектних актів більш, ніж 1000 будинків. Також наголосив на проблемах глиняних будинків, які зазнали механічних пошкоджень несучих конструкцій і потребують додаткового висновку для ремонту і відшкодування витрат.

Крім того, мешканка Павлівки запитала про відшкодування ремонтних робіт, які були проведені самостійно за власний кошт.

– Залучено додатково ще три організації, які займаються замірами та встановленням вікон. Таким чином, 10 підприємств працює над відновленням житла лише в Павлівці. Протягом тижня ці організації спроможні виготовити понад 700 склопакетів. На оперативній нараді я наголосив про необхідність чітко дотримуватись розробленого  механізму відшкодування населенню завданих збитків, відповідально підійти до оформлення документів, аби в майбутньому не виникало проблем з виплатою компенсацій громадянам – зазначив заступник голови ОДА Василь Броварник.

Жителі села вимагають розробити і впровадити механізми грошового відшкодування постраждалим від вибухів на арсеналі завданих збитків, згідно з актами і кошторисами персонально через банківські рахунки; максимально залучити профільні, проектні і будівельні організації для відновлення помешкань громадянам та інфраструктури села.

Після оголошення всіх вимог та завершення зібрання звернення були направлені до обласної державної адміністрації та обласної Ради для відповідного реагування.

За інформацією ДСНС у Вінницькій області, станом на 19 жовтня здійснено обстеження 8068 об’єктів. Загальна кількість пошкоджених будівель становить 1455, серед яких – будинки, квартири та інші капітальні споруди. З числа пошкоджених будівель відновлено 1227. Також, пошкоджено 1431 покрівля з яких відновлено 1408. Пошкоджено 8978 віконних блоків з яких 2693 встановлено, пошкоджено 508 дверних блоків, з яких встановлено 289.

 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2017 року, 13:43 Переглядів: 1583

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація