Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мешканці та депутати Сосонської територіальної громади Вінницького району – проти відкриття кар’єру Роздрукувати

21 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, очолюваної депутатом обласної Ради Володимиром Криськом.

У його роботі взяли участь начальник головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак, заступник директора – начальник управління Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Інеса Ратушняк, Сосонський сільський голова Вінницького району Микола Демченко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема: „Про колективне звернення громадян с. Сосонка Вінницького району”, „Про продовження терміну дії товариству з обмеженою відповідальністю ,,Конкорд” акта про надання гірничого відводу для промислової розробки Северинівського - ІІ родовища суглинків”, „Про надання погодження  Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості „Укрспирт” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, водозабору питних підземних вод Овечацького місця провадження діяльності підприємства, свердловини № 645 та № 646”, „Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, Липовецької ділянки (прояву) підземних вод, де розташована свердловина №1”, „Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, Липовецької ділянки (прояву) підземних вод, де розташована свердловина №1”, „Про звернення Львівського міського голови А.Садового щодо часткового захоронення твердих побутових відходів зі Львова на території Вінницької області”.

Найактивніше обговорення викликало колективне звернення жителів села Сосонка, яке підписали 1314 мешканців та депутатів Сосонської територіальної громади Вінницького району, які категорично проти відкриття кар’єру на земельній ділянці, що перебуває у комунальній власності вищезазначеної сільської ради. Занепокоєння громади викликав той факт, що Вінницька районна рада, не дивлячись на відмову Сосонської сільської ради у наданні погодження, погодила заяву щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону, з метою видобування Сосонського родовища піску у Вінницькому районі.

Більш детально з висновками комісії щодо кожного із питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 21 лютого 2017 року, 17:37 Переглядів: 1294

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація