Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Мешканці Вінниці скаржаться керівництву обласної Ради на неправомірно завищені тарифи Роздрукувати

На ім’я голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшло звернення Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “Захист дітей війни” щодо корупції в житлово-комунальному господарстві при формуванні та затвердженні тарифів на комунальні послуги для населення у місті Вінниці.

В зверненні зазначається: “Про порушення та зловживання свідчить діяльність КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” і дії виконавчого комітету Вінницької міської ради. Ними скорегований завищений двоставковий тариф на теплову енергію для КП ВМР (рішення міськвиконкому №3006 від 28 грудня 2010 року). За двоставковим тарифом комунальне підприємство Вінницької міської ради незаконно отримало із споживачів оплату за тепло більше чим це передбачено за одноставковим тарифом протягом року:

 - за 2011 рік (9-ти багатоповерхових будинків) 323 тис. 455 грн.52 коп.;

 - за 2012 рік (10-ти багатоповерхових будинків) 305 тис. 431 грн. 07 коп.;

 - за 2013 рік (13-ти багатоповерхових будинків) 381 тис. 587 грн. 40 коп.

Що стосується всіх споживачів міста Вінниці, яких тепловою енергією забезпечує КП ВМР, то протягом 2011 року споживачі переплатили приблизно 16 млн. 251 тис. 532 грн., протягом 2012 року – 13 млн. 946 тис. 684 грн. і 2013 року – 13 млн. 687 тис. 977 грн”. У зверненні також йдеться про те, що Антимонопольний комітет України (лист від 25.02.2014 р. №136-28/06-1538) підтвердив те, що двоставковий тариф економічно необґрунтований та прийнятий без висновків Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області.

Громадська організація “Захист дітей війни” міста Вінниці попросила обласну владу сприяти в питанні дотримання чинного законодавства в сфері ЖКГ обласного центру, захисту прав і інтересів споживачів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко скерував зазначене звернення в прокуратуру Вінницької області з проханням провести перевірку вказаних у зверненні фактів та вжити заходи прокурорського реагування. Зазначене питання знаходиться на контролі голови обласної Ради. 

Повернутись Створено: 25 вересня 2014 року, 18:53 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація