24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Метри кіно просили обласну владу «присвоїти» фестиваль Роздрукувати

З 9 по 14 серпня на Вінниччині відбувається ХХII Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». І вже другий рік поспіль в рамках його програми видатні актори, режисери і сценаристи сучасності дають майстер-класи для юних учасників фестивалю.

Також традиційно артисти зустрічаються з керівництвом обласної Ради та облдержадміністрації та працівниками виконавчих апаратів цих структур. 12 серпня голова облради Сергій Татусяк вітав з перебуванням на вінницькій землі: народну артистку СРСР, Героя України Аду Роговцеву, народних артистів Росії Олександра Голобородька і Володимира Фокіна, заслужених артистів Росії Людмилу Гладунко і Бориса Токарєва.

– Другий раз в рамках фестивалю ми маємо можливість спілкуватися зі світочами кінематографу, які колись своїм талантом збагачували Радянський Союз, а сьогодні – Україну й Росію, – сказав С.Татусяк.

Він подякував організаторам «Кришталевих джерел» за те, що останніми роками захід відбувається саме на Вінниччині.

– Ви не тільки пропагуєте мистецтво, культуру, традиції народу, а й рекламуєте Вінниччину, її історію та потенціал, – зазначив голова облради.

Натомість імениті гості висловили своє захоплення Вінниччиною, хоча бувають тут не вперше. Наприклад, як повідомила Ада Роговцева, на сцені Вінницького театру вона 150 разів зіграла тільки «Варшавську мелодію»…

– З віком всі стають рідними. От я вас бачу вперше, а ви мені, як рідні. Тут, на Вінниччині, я стільки дізналася про ваш край, про його історію, що цього вистачить надовго… Щоб подумати, порадіти, – поділилася враженнями Ада Миколаївна.

Особливо народна артистка зраділа книзі «Монастир» – про Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир, котрий митці відвідали напередодні.

Її колеги всіляко хвалили фестиваль «Кришталеві джерела», вказуючи на те, що він плекає майбутніх зірок театру, кіно і телебачення.

– Ми просимо вінницьку владу не відмовлятися від фестивалю, а присвоїти його назавжди, зробити його вінницьким, – зокрема, зазначив Володимир Фокін.

Після годинного спілкування з працівниками обласної Ради та облдержадміністрації, артисти роздавали автографи та фотографувалися з усіма охочими.

 

 

Повернутись Створено: 13 серпня 2013 року, 12:39 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація