6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Метри кіно просили обласну владу «присвоїти» фестиваль Роздрукувати

З 9 по 14 серпня на Вінниччині відбувається ХХII Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». І вже другий рік поспіль в рамках його програми видатні актори, режисери і сценаристи сучасності дають майстер-класи для юних учасників фестивалю.

Також традиційно артисти зустрічаються з керівництвом обласної Ради та облдержадміністрації та працівниками виконавчих апаратів цих структур. 12 серпня голова облради Сергій Татусяк вітав з перебуванням на вінницькій землі: народну артистку СРСР, Героя України Аду Роговцеву, народних артистів Росії Олександра Голобородька і Володимира Фокіна, заслужених артистів Росії Людмилу Гладунко і Бориса Токарєва.

– Другий раз в рамках фестивалю ми маємо можливість спілкуватися зі світочами кінематографу, які колись своїм талантом збагачували Радянський Союз, а сьогодні – Україну й Росію, – сказав С.Татусяк.

Він подякував організаторам «Кришталевих джерел» за те, що останніми роками захід відбувається саме на Вінниччині.

– Ви не тільки пропагуєте мистецтво, культуру, традиції народу, а й рекламуєте Вінниччину, її історію та потенціал, – зазначив голова облради.

Натомість імениті гості висловили своє захоплення Вінниччиною, хоча бувають тут не вперше. Наприклад, як повідомила Ада Роговцева, на сцені Вінницького театру вона 150 разів зіграла тільки «Варшавську мелодію»…

– З віком всі стають рідними. От я вас бачу вперше, а ви мені, як рідні. Тут, на Вінниччині, я стільки дізналася про ваш край, про його історію, що цього вистачить надовго… Щоб подумати, порадіти, – поділилася враженнями Ада Миколаївна.

Особливо народна артистка зраділа книзі «Монастир» – про Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир, котрий митці відвідали напередодні.

Її колеги всіляко хвалили фестиваль «Кришталеві джерела», вказуючи на те, що він плекає майбутніх зірок театру, кіно і телебачення.

– Ми просимо вінницьку владу не відмовлятися від фестивалю, а присвоїти його назавжди, зробити його вінницьким, – зокрема, зазначив Володимир Фокін.

Після годинного спілкування з працівниками обласної Ради та облдержадміністрації, артисти роздавали автографи та фотографувалися з усіма охочими.

 

 

Повернутись Створено: 13 серпня 2013 року, 12:39 Переглядів: 1127

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація