Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Метри кіно просили обласну владу «присвоїти» фестиваль Роздрукувати

З 9 по 14 серпня на Вінниччині відбувається ХХII Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». І вже другий рік поспіль в рамках його програми видатні актори, режисери і сценаристи сучасності дають майстер-класи для юних учасників фестивалю.

Також традиційно артисти зустрічаються з керівництвом обласної Ради та облдержадміністрації та працівниками виконавчих апаратів цих структур. 12 серпня голова облради Сергій Татусяк вітав з перебуванням на вінницькій землі: народну артистку СРСР, Героя України Аду Роговцеву, народних артистів Росії Олександра Голобородька і Володимира Фокіна, заслужених артистів Росії Людмилу Гладунко і Бориса Токарєва.

– Другий раз в рамках фестивалю ми маємо можливість спілкуватися зі світочами кінематографу, які колись своїм талантом збагачували Радянський Союз, а сьогодні – Україну й Росію, – сказав С.Татусяк.

Він подякував організаторам «Кришталевих джерел» за те, що останніми роками захід відбувається саме на Вінниччині.

– Ви не тільки пропагуєте мистецтво, культуру, традиції народу, а й рекламуєте Вінниччину, її історію та потенціал, – зазначив голова облради.

Натомість імениті гості висловили своє захоплення Вінниччиною, хоча бувають тут не вперше. Наприклад, як повідомила Ада Роговцева, на сцені Вінницького театру вона 150 разів зіграла тільки «Варшавську мелодію»…

– З віком всі стають рідними. От я вас бачу вперше, а ви мені, як рідні. Тут, на Вінниччині, я стільки дізналася про ваш край, про його історію, що цього вистачить надовго… Щоб подумати, порадіти, – поділилася враженнями Ада Миколаївна.

Особливо народна артистка зраділа книзі «Монастир» – про Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир, котрий митці відвідали напередодні.

Її колеги всіляко хвалили фестиваль «Кришталеві джерела», вказуючи на те, що він плекає майбутніх зірок театру, кіно і телебачення.

– Ми просимо вінницьку владу не відмовлятися від фестивалю, а присвоїти його назавжди, зробити його вінницьким, – зокрема, зазначив Володимир Фокін.

Після годинного спілкування з працівниками обласної Ради та облдержадміністрації, артисти роздавали автографи та фотографувалися з усіма охочими.

 

 

Повернутись Створено: 13 серпня 2013 року, 12:39 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація