Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Ми з цього курсу не зійдемо» – С.Татусяк про інтеграцію з ЄС Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вкотре заявив про незворотність європейського курсу України.

– Альтернативи європейській інтеграції нема. Вона чітко визначена Законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» і його ще ніхто не відміняв. В ньому чітко зазначено про «забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі». І ми з цього курсу не зійдемо, – сказав С.Татусяк, виступаючи перед підприємцями Вінниччини 28 листопада.

Представники бізнесу цього дня зібралися на круглий стіл з питання євроінтеграційних процесів в Україні, який організував Клуб ділових людей. Голова облради назвав нинішню ситуацію в Україні доленосною, зважаючи на масштабну громадську активність.

– Я вітаю активність людей, євромайдани. Цим ми показуємо Європі не тільки свої бажання, ми показуємо рівень нашої культури, свідомості… – зауважив С.Татусяк.

Щодо паузи у підписанні асоціації України з ЄС, голова вважає, що дана проблема не виникла б якби українське суспільство, бізнес тощо були більше поінформовані про економічну складову угоди.

– Ми не до кінця спрацювали з ЄС щодо компенсаційної складової для України. Адже всі країни, які асоційовувалися, отримували кошти на адаптаційний період. Так, 83 млрд. євро отримала Польща, 51 млрд. – Угорщина, Чехія – 8 млрд. Україні запропонували тільки 600 мільйонів євро, тоді коли витрати становлять 160 млрд. євро. Решту нам пропонують добрати кредитом в МВФ, який доведеться віддавати на жорстких умовах, – пояснює причини паузи в асоціації С.Татусяк.

Загалом, учасники круглого столу обговорили низку вимог, які мають бути враховані Україною й ЄС під час асоціації. Більш того, підприємці вважають – вони мають бути законодавчо закріплені.

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2013 року, 18:27 Переглядів: 1455

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація