15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міграція - не проблема, а можливість для регіонального розвитку Роздрукувати

З метою поширення позитивного досвіду міграційної політики Республіки Молдова, Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з Міжнародним агентством з інформування країн-донорів IASCI виступили з ініціативою реалізації пілотного проекту «NEXUS Україна» у Вінницькій області.

Зокрема, 30 липня представники проекту «NEXUS Молдова» та Єврорегіону «Дністер» зустрілися з першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеславом Негодою. Під час зустрічі проект викликав інтерес у керівництва міністерства і попередньо було домовлено про подальшу підтримку в підготовці та реалізації проекту «NEXUS Україна» на рівні Уряду України.

З метою підтвердження серйозності намірів в реалізації проекту партнери: Єврорегіон «Дністер» та Міжнародне агентство з інформування країн-донорів підписали угоду про партнерство. З боку Єврорегіону «Дністер» угоду підписав директор Координаційного центру, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко, з боку Міжнародного агентства з інформування країн-донорів Ніколаас де Цвагер - Координатор проекту «NEXUS Молдова» і засновник агенства.

«Проблема в тому, що державний і приватний сектор не сприймають мігрантів як потенційних клієнтів, вони не розуміють феномен міграції. Мета нашого проекту своєчасне конструктивне надання мігрантам важливої інформації про мережу приватних і державних партнерів. Основний принцип «NEXUS Moldova» полягає в тому, що міграція розглядається як позитивна сила, і кожен елемент проекту буде відображати цей принцип»- підкреслив Ніколас де Цвагер.

В даний час відбувається підготовчий етап проекту «NEXUS Україна», а саме: проведена презентація проекту «NEXUS Молдова» у Вінницькій області, розроблена концепт нота проекту «NEXUS Україна», визначено 5 пілотних районів у Вінницькій області (Барський, Липовецький, Гайсинський, Томашпільський, Вінницький ),  підписані договори про партнерство з обласною Радою, обласною державною адміністрацією та районними органами влади, проводяться зустрічі з потенційними донорами та партнерами.

Очікувана тривалість проекту 5 років, а загальна сума планованого фінансування 3,5 млн. євро.

Довідка:

NEXUS Moldova це прототип єдиної надійної системи надання послуг у сфері міграції. Даний ініціативний проект надає практичну допомогу в досягненні цілей тим, хто працює за кордоном, збирається виїхати за кордон або повернутися назад додому. Таким чином, NEXUS підтримує особистий, соціальний і економічний розвиток мігрантів. «NEXUS Молдова» стартував 15 грудня 2012 року і реалізується консорціумом, який очолює IASCI і фінансується Євросоюзом (Спеціальна програма співпраці з третіми країнами у сфері міграції і політичного притулку) спільно зі Швейцарським Агентством Розвитку та Співробітництва.

Повернутись Створено: 1 серпня 2014 року, 09:30 Переглядів: 1083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація