24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міграція - не проблема, а можливість для регіонального розвитку Роздрукувати

З метою поширення позитивного досвіду міграційної політики Республіки Молдова, Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з Міжнародним агентством з інформування країн-донорів IASCI виступили з ініціативою реалізації пілотного проекту «NEXUS Україна» у Вінницькій області.

Зокрема, 30 липня представники проекту «NEXUS Молдова» та Єврорегіону «Дністер» зустрілися з першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеславом Негодою. Під час зустрічі проект викликав інтерес у керівництва міністерства і попередньо було домовлено про подальшу підтримку в підготовці та реалізації проекту «NEXUS Україна» на рівні Уряду України.

З метою підтвердження серйозності намірів в реалізації проекту партнери: Єврорегіон «Дністер» та Міжнародне агентство з інформування країн-донорів підписали угоду про партнерство. З боку Єврорегіону «Дністер» угоду підписав директор Координаційного центру, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко, з боку Міжнародного агентства з інформування країн-донорів Ніколаас де Цвагер - Координатор проекту «NEXUS Молдова» і засновник агенства.

«Проблема в тому, що державний і приватний сектор не сприймають мігрантів як потенційних клієнтів, вони не розуміють феномен міграції. Мета нашого проекту своєчасне конструктивне надання мігрантам важливої інформації про мережу приватних і державних партнерів. Основний принцип «NEXUS Moldova» полягає в тому, що міграція розглядається як позитивна сила, і кожен елемент проекту буде відображати цей принцип»- підкреслив Ніколас де Цвагер.

В даний час відбувається підготовчий етап проекту «NEXUS Україна», а саме: проведена презентація проекту «NEXUS Молдова» у Вінницькій області, розроблена концепт нота проекту «NEXUS Україна», визначено 5 пілотних районів у Вінницькій області (Барський, Липовецький, Гайсинський, Томашпільський, Вінницький ),  підписані договори про партнерство з обласною Радою, обласною державною адміністрацією та районними органами влади, проводяться зустрічі з потенційними донорами та партнерами.

Очікувана тривалість проекту 5 років, а загальна сума планованого фінансування 3,5 млн. євро.

Довідка:

NEXUS Moldova це прототип єдиної надійної системи надання послуг у сфері міграції. Даний ініціативний проект надає практичну допомогу в досягненні цілей тим, хто працює за кордоном, збирається виїхати за кордон або повернутися назад додому. Таким чином, NEXUS підтримує особистий, соціальний і економічний розвиток мігрантів. «NEXUS Молдова» стартував 15 грудня 2012 року і реалізується консорціумом, який очолює IASCI і фінансується Євросоюзом (Спеціальна програма співпраці з третіми країнами у сфері міграції і політичного притулку) спільно зі Швейцарським Агентством Розвитку та Співробітництва.

Повернутись Створено: 1 серпня 2014 року, 09:30 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація