Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міграція - не проблема, а можливість для регіонального розвитку Роздрукувати

З метою поширення позитивного досвіду міграційної політики Республіки Молдова, Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з Міжнародним агентством з інформування країн-донорів IASCI виступили з ініціативою реалізації пілотного проекту «NEXUS Україна» у Вінницькій області.

Зокрема, 30 липня представники проекту «NEXUS Молдова» та Єврорегіону «Дністер» зустрілися з першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеславом Негодою. Під час зустрічі проект викликав інтерес у керівництва міністерства і попередньо було домовлено про подальшу підтримку в підготовці та реалізації проекту «NEXUS Україна» на рівні Уряду України.

З метою підтвердження серйозності намірів в реалізації проекту партнери: Єврорегіон «Дністер» та Міжнародне агентство з інформування країн-донорів підписали угоду про партнерство. З боку Єврорегіону «Дністер» угоду підписав директор Координаційного центру, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко, з боку Міжнародного агентства з інформування країн-донорів Ніколаас де Цвагер - Координатор проекту «NEXUS Молдова» і засновник агенства.

«Проблема в тому, що державний і приватний сектор не сприймають мігрантів як потенційних клієнтів, вони не розуміють феномен міграції. Мета нашого проекту своєчасне конструктивне надання мігрантам важливої інформації про мережу приватних і державних партнерів. Основний принцип «NEXUS Moldova» полягає в тому, що міграція розглядається як позитивна сила, і кожен елемент проекту буде відображати цей принцип»- підкреслив Ніколас де Цвагер.

В даний час відбувається підготовчий етап проекту «NEXUS Україна», а саме: проведена презентація проекту «NEXUS Молдова» у Вінницькій області, розроблена концепт нота проекту «NEXUS Україна», визначено 5 пілотних районів у Вінницькій області (Барський, Липовецький, Гайсинський, Томашпільський, Вінницький ),  підписані договори про партнерство з обласною Радою, обласною державною адміністрацією та районними органами влади, проводяться зустрічі з потенційними донорами та партнерами.

Очікувана тривалість проекту 5 років, а загальна сума планованого фінансування 3,5 млн. євро.

Довідка:

NEXUS Moldova це прототип єдиної надійної системи надання послуг у сфері міграції. Даний ініціативний проект надає практичну допомогу в досягненні цілей тим, хто працює за кордоном, збирається виїхати за кордон або повернутися назад додому. Таким чином, NEXUS підтримує особистий, соціальний і економічний розвиток мігрантів. «NEXUS Молдова» стартував 15 грудня 2012 року і реалізується консорціумом, який очолює IASCI і фінансується Євросоюзом (Спеціальна програма співпраці з третіми країнами у сфері міграції і політичного притулку) спільно зі Швейцарським Агентством Розвитку та Співробітництва.

Повернутись Створено: 1 серпня 2014 року, 09:30 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація