9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Михайло Кременюк провів робочу нараду з виконавчим апаратом обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 23 жовтня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів робочу нараду з керівниками управлінь та відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Участь у нараді взяли голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, начальник обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак, перший заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко, директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області  Наталія Гижко, генеральний директор обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

Під час робочої наради обговорили план основних заходів на тиждень. Керівники комунальних установ доповіли про стан справ на очолюваних ними підприємствах.

Відтак, 25 жовтня о 10 годині (1 поверх, приміщення ОДА) заступник голови обласної ради Михайло Кременюк проведе  прийом громадян. Також заплановано засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, урочисті заходи з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. 27 жовтня на Європейській площі відбудеться покладання квітів до меморіалу Слави та пам’ятника загиблим Героям АТО з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. Також цього дня пройде форум «Регіональний економічний розвиток в умовах децентралізації: можливості та виклики».

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2017 року, 10:28 Переглядів: 1088

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація